Dwie Damy Królewskiego Pałacu „Nowy Dwór” w Kowarach

Wojciech Kapałczyński, Małgorzata Potoczak-Pełczyńska, Krzysztof Sawicki
Dwie Damy Królewskiego Pałacu „Nowy Dwór” w Kowarach
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W dawnej siedzibie Feodory Reuss J. Małgorzata Pernak de Gast zakochała się od pierwszego spaceru po przypałacowym parku. Przywróciła „Nowemu Dworowi” indywidualny rys siedziby rodowej. Doktor nauk medycznych, specjalistka leczenia przewlekłego bólu, malarka, do historii pałacu „Nowy Dwór” dopisała kolejne karty. OPIS Pałac Nowy Dwór w Kowarach leży u stóp Gór Olbrzymich. Niewidzialnym splotem umiłowania tego miejsca, doświadczenia kruchości ludzkiego losu, nieprzewidywalnych zwrotów życia dyktowanych zawirowaniami historii i siły kobiecego ducha połączył dwie „panie na Nowym Dworze”. Feodorę Reuss, z domu księżniczkę Sachsen-Meiningen, ostatnią przedwojenną panią pałacu Nowy Dwór i obecną właścicielkę J. Małgorzatę Pernak de Gast, przywracającą od 1994 roku pałacowi dawny blask. Ze wstępu
Data wydania: 2016-06-11
ISBN: 978-83-65295-42-2, 9788365295422
Wydawnictwo: Ad Rem
Kategoria: Albumy
Stron: 160
dodana przez: chudini0505

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Dwie Damy Królewskiego Pałacu „Nowy Dwór” w Kowarach aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Dwie Damy Królewskiego Pałacu „Nowy Dwór” w Kowarach. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl