Dział Geografii Roślin Ogrodu Botanicznego UAM w Poznaniu

Jolanta Węglarska, Karol Węglarski
Dział Geografii Roślin Ogrodu Botanicznego UAM w Poznaniu
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Publikacja jest próbą, pierwszą w historii Ogrodu Botanicznego UAM w Poznaniu, przedstawienia kolekcji w ujęciu fitogeograficznym, to znaczy prezentacji roślin na tle czynników kształtujących szatę roślinną Ziemi, głównie w aspekcie regionalizacji fizycznogeograficznej oraz uwarunkowań klimatycznych. Przeznaczona jest ona przede wszystkim dla studentów wydziałów przyrodniczych, posiadających podstawowe przygotowanie z zakresu botaniki (zwłaszcza morfologii, systematyki i ekologii) oraz geografii fizycznej. Może być również bogatym źródłem informacji dla szerokiego grona hobbystów – miłośników roślin, a szczególnie pasjonatów podróży, planujących wyprawy w odległe zakątki Ziemi.
Data wydania: 2007
ISBN: 978-83-60247-79-2, 9788360247792
Wydawnictwo: Bogucki Wydawnictwo Naukowe

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Dział Geografii Roślin Ogrodu Botanicznego UAM w Poznaniu? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Dział Geografii Roślin Ogrodu Botanicznego UAM w Poznaniu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl