Dzień z życia skunksa, jelita i tego, kto to czyta

Mike Barfield
Dzień z życia skunksa, jelita i tego, kto to czyta
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Jak wygląda dzień z życia nosa? Czy ślimaki mają zęby? Ile waży Słońce? Kolorowy i dowcipny komiks edukacyjny, który odpowie na te i wiele innych fascynujących pytań!

Przeczytacie tu sekretne dzienniki między innymi takich osobistości jak pracowita wątroba, towarzyska kurzajka, odrzutowa meduza i nieobliczalne tornado. Staniecie oko w oko z gigantyczną kałamarnicą, dotrzymacie towarzystwa łazikowi marsjańskiemu i dowiecie się, jak wygląda codzienne życie wulkanu.

Ani się obejrzycie, poznacie około 100 zagadnień związanych z działaniem organizmu człowieka, życiem zwierząt, pogodą, budową Ziemi i kosmosem. Znajdziecie tu zjawiska od skali mikro do makro, od tego, co przyziemne, a nawet trochę obrzydliwe (Skąd się biorą bąki? Co to są gnidy?), aż po piękne i fascynujące fenomeny przyrody (Jaką temperaturę ma lawa? Jak powstaje zorza polarna?). Zabawne historyjki, przejrzyste ilustracje i przystępny język pomogą zrozumieć nawet skomplikowane zjawiska – i obudzą apetyt na więcej!

Dzień z życia skunksa, jelita i tego, kto to czyta otrzymał w 2021 roku brytyjską nagrodę Blue Peter Award dla najlepszej książki non-fiction dla dzieci.

Data wydania: 2023-09-27
ISBN: 978-83-8150-466-9, 9788381504669
Wydawnictwo: Dwie Siostry
Stron: 128

Autor

Pozostałe książki:

Jest chemia! Śledztwo w sprawie pierwiastków ukrytych w twoim domu Dzień z życia skunksa, jelita i tego, kto to czyta Przyroda jest wszędzie! Śledztwo w sprawie organizmów wokół ciebie (i w tobie)
Wszystkie książki Mike Barfield

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Dzień z życia skunksa, jelita i tego, kto to czyta? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Dzień z życia skunksa, jelita i tego, kto to czyta. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat