Echo mazowieckiej kniei : Kampinoski Park Narodowy = Echo of Mazovian forest : Kampinos National Park

Tomasz Hryniewicki
Echo mazowieckiej kniei : Kampinoski Park Narodowy = Echo of Mazovian forest : Kampinos National Park
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Kampinoski Park Narodowy został utworzony w 1959 r. dla ochrony najlepiej zachowanego w Europie zespołu wydm śródlądowych i bagien, ale jest to przede wszystkim piękny las; najstarsze sosny osiągają tu wiek 230 lat. Niezwykle bogaty jest też świat zwierząt. Pod względem położenia i walorów przyrodniczych nie ma odpowiednika w Europie. To jeden z dwu parków narodowych na świecie położonych w bezpośrednim sąsiedztwie stolicy. Są to zielone płuca Warszawy, miejsce wycieczek i spacerów wielu jej mieszkańców. Książka zawiera ok. 250 kolorowych fotografii opatrzonych niezwykle ciekawym tekstem. Autorami zdjęć i tekstu są pracownicy naukowi parku T. Hryniewicki i G. Okołów - wielcy pasjonaci przyrody i znani fotograficy. Album został wydany w wersji dwujęzycznej polskiej i angielskiej.
Data wydania: 2004
ISBN: 978-83-7319-222-5, 9788373192225
Wydawnictwo: Muza

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Echo mazowieckiej kniei : Kampinoski Park Narodowy = Echo of Mazovian forest : Kampinos National Park? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Echo mazowieckiej kniei : Kampinoski Park Narodowy = Echo of Mazovian forest : Kampinos National Park. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl