Efektywne szkolenie techniki doskonalenia umiejętności trenerskich

Leslie Rae
Efektywne szkolenie techniki doskonalenia umiejętności trenerskich
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Rola i zadania trenera bardzo się zmieniły w ciągu ostatnich kilku lat: zmieniły się metody szkoleniowe i podejście do rozwoju zawodowego, powstały zupełnie nowe sposoby doskonalenia - e-learning, coaching i mentoring. Celem tej książki jest ukazanie, jakie cechy musi mieć szkoleniowiec pracujący w obecnych warunkach rynkowych, oraz pomoc w ich wykształceniu.

# Autor uczy: jak wzbudzić i utrzymać zainteresowanie uczestników szkolenia, # jak efektywnie wykorzystywać pomoce szkoleniowe i aktywne metody prowadzenia zajęć.

Przedstawia przy tym różne podejścia do prowadzenia szkoleń oraz udziela ważnych wskazówek, jak radzić sobie z trudnymi uczestnikami. Omawiając te zagadnienia, nawiązuje do wszystkich ról, jakie może odgrywać szkoleniowiec - m.in. instruktora, nauczyciela, mentora, trenera w szkoleniach prowadzonych metodami aktywizującymi, w e-learningu czy coachingu.

Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-7484-033-0, 9788374840330
Wydawnictwo: Oficyna Ekonomiczna

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Efektywne szkolenie techniki doskonalenia umiejętności trenerskich aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Efektywne szkolenie techniki doskonalenia umiejętności trenerskich. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl