Ekonomia zdrowego rozsądku czyli jak rząd psuje gospodarkę

Tamny John
2 /10
Ocena 2 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Ekonomia zdrowego rozsądku czyli jak rząd psuje gospodarkę
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
2 /10
Ocena 2 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Oddajemy w Państwa ręce książkę, która od chwili ukazania się (niewiele ponad pół roku temu) stała się bestsellerem, i okrzyknięta została drugą ?Ekonomią w jednej lekcji?, zaś jej autor, John Tamny, młody publicysta magazynu Forbes, drugim Henry Hazlittem. Jesienią tego roku John odwiedzi nasz kraj na zaproszenie Fijorr Publishing, Fundacji FOR oraz Uczelni Asbiro, o czym wszystkich miłośników zdrowego rozsądku powiadomimy. Ekonomię zdrowego rozsądku POLECAJ Ekonomia zdrowego rozsądkuto wspaniałe dwudziestopierwszowieczne uzupełnienie Ekonomii w jednej lekcji Henry?ego Hazlitta. W książce, w której nie znajdziemy wykresów i niezrozumiałych równań (co należy uznać za jej ogromną zaletę), John Tamny przytacza ekscytujące historie z otaczającego nas świata, aby pokazać czytelnikowi, że nie ma nic prostszego niż wzrost gospodarczy. Ekonomia zdrowego rozsądku jest odpowiedzią dla wszystkich, którym ?tradycyjna ekonomia? zamąciła w głowie?.
Tytuł oryginalny: Popular economics
Data wydania: 2016
ISBN: 978-83-64599-26-2, 9788364599262
Wydawnictwo: Fijorr
Stron: 348

Autor

Tamny John Tamny John
Urodzony w 1970 roku w USA (Waszyngton)
John Tamny – pisarz, ekonomista, dyrektor Centrum dla Wolności Gospodarczej we „FreedomWorks”, redaktor w „RealClearMarkets” oraz starszy doradca ekonomiczny w „Toreador Research & Trading”.

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Jedynie słuszne poglądy ekonomiczne

WYBÓR REDAKCJI
18.01.2022

Książka zaczyna się bardzo ciekawie, oto w słowie od wydawcy Jan Fijor twierdzi: „Wystarczy też przeczytać niniejszą książkę, by nie mieć cienia wątpliwości, że ekonomia nie tylko jest nauką, ale także, co ważniejsze, dzięki aprioryczności swych praw bliższa jest czystej nauce niżtaka – wzorcowa z empirycznego punktu widzenia – chemia czy nawet fi... Recenzja książki Ekonomia zdrowego rozsądku czyli jak rząd psuje gospodarkę

@almos@almos × 22

Moja opinia o książce

Opinie

@almos
2022-01-18
2 /10
Przeczytane ebook ekonomia

Cytaty z książki

O nie! Książka Ekonomia zdrowego rozsądku czyli jak rząd psuje gospodarkę. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl