Ekstremalne wyprawy. Lód. Dżungla. Piach. Bagna

Nick Middleton
Ekstremalne wyprawy. Lód. Dżungla. Piach. Bagna
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Nazywany przez brytyjską prasę `odpowiedzią geografii na Indianę Jonesa`, Middleton po raz kolejny zabiera czytelników w miejsca, które są `naj` - najzimniejsze, najgorętsze, najwilgotniejsze, słowem - ekstremalne. Jednak podobnie jak w serii telewizyjnej, autor nie stara się być super bohaterem, a `Ekstremalne wyprawy` nie są kolejnym podręcznikiem sztuki przetrwania. To zajmująca opowieść o mieszkańcach, wydawałoby się, niezdatnych do życia miejsc, napisana przez naukowca z Oksfordu, rodowitego Anglika, przyzwyczajonego do najbardziej chyba umiarkowanego klimatu na ziemi. Tym razem autor odwiedza `lód, dżunglę, piach i błoto`, zabierając nas w jednej książce w podróż na Grenlandię, do Konga, Nigru i Papui.
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-924337-0-5, 9788392433705
Wydawnictwo: Tuli
Stron: 290

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Ekstremalne wyprawy. Lód. Dżungla. Piach. Bagna aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Ekstremalne wyprawy. Lód. Dżungla. Piach. Bagna. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl