Elminster: The Making of a Mage

Ed Greenwood
Książka Elminster: The Making of a Mage
Książka Elminster: The Making of a Mage
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

"W dawnych czasach, czarodzieje próbowali nauczyć się Jedynego Prawdziwego Zaklęcia, które dałyby im władzę nad całym światem i zrozumienie całej magii... Jedyne Prawdziwe Zaklęcie było kobietą, miała na imię Mystra a jej pocałunki były cudowne. " - Kapłan Halivon Tharnstar, Historie Opowiedziane Ślepemu Magowi Jest to czas, przed Myth Drannor, gdy Heartland jest domem dla barbarzyńców, a okrutne smoki rządzą niebem. W tych czasach, Elminster jest pastuszkiem, marzy o przygodach i bohaterstwie.. Gdy atakuje go dosiadający smoka mag, pomimo, że jest jeszcze chłopcem, zostaje rzucony do świata surowych realiów, skorumpowanych zasad i złych czarnoksiężników Dzięki cierpliwości i charakterowi, Elminster staje do walki aby to wszystko zmienić. Efektem jego pracy jest odrodzenie świata i kreacja maga. Początki Elminstera, najpotężniejszego maga w Faerunie, od dawna były zagubione w strumieniu czasu. Tylko stary czarodziej pamięta, jak osiągnął takie życie, i jak dotąd tego nie zdradził. Aż do teraz ...  
Data wydania: 1994-12-01
ISBN: 0-7869-0203-5, 0786902035
Wydawnictwo: TSR
Seria: Elminster series
Stron: 331

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Elminster: The Making of a Mage nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Elminster: The Making of a Mage. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}