Energetyka i ochrona środowiska

Ewa Klugmann-Radziemska
Energetyka i ochrona środowiska
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Wydawnictwo PWN ma okazję zarekomendować publikację dotyczącą istotnej i aktualnej kwestii zestawienia działań związanych z produkcją energii a ochroną środowiska.

Celem niniejszej książki jest przedstawienie Czytelnikom aktualnej wiedzy na temat wytwarzania i magazynowania energii z uwzględnieniem odpadów i ich zagospodarowania. Książka Energetyka i ochrona środowiska zawiera praktyczny opis tych procesów i ich wpływu na środowisko.

Autorami tej książki są specjaliści z zakresu energetyki, w tym jej redaktor naczelna: prof. dr hab. Ewa Klugmann-Radziemska – profesor Politechniki Gdańskiej, kierownik Katedry Konwersji i Magazynowania Energii, a także prodziekan ds. współpracy i rozwoju.

Publikacja Energetyka i ochrona środowiskAma charakter podręcznika rekomendowanego studentomstudiów technicznych i środowiskowych (kierunki np. energetyka, inżynieria środowiska, ochrona środowiska), ale także kierowana jest doinżynierów energetyków, specjalistów od OZE, recyclingu, także kadry technicznej zakładów przemysłowych czy pracowników zaplecza badawczo-rozwojowego.
Data wydania: 2023-01-26
ISBN: 978-83-01-22640-4, 9788301226404
Wydawnictwo: Naukowe PWN
Stron: 360
dodana przez: Vernau

Autor

Ewa Klugmann-Radziemska Ewa Klugmann-Radziemska Ewa Klugmann-Radziemska – polska profesor nauk technicznych specjalizująca się w zagadnieniach takich jak: termodynamika, wymiana ciepła, odnawialne źródła energii, technologia chemiczna, maszynoznawstwo chemiczne. Kierownik Katedry Konwersji i Maga...

Pozostałe książki:

Fotowoltaika w teorii i praktyce Proekologiczne odnawialne źródła energii. Kompendium
Wszystkie książki Ewa Klugmann-Radziemska

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Energetyka i ochrona środowiska? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Energetyka i ochrona środowiska. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl