English File Beginner Multipack B. 3 Edition

Christina Latham-Koenig, Clive Oxenden
English File Beginner Multipack B. 3 Edition
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Nowe wydanie bestsellera – Multipack B poziom beginner, pakiet na drugi semestr.. English File Third Edition to wyjątkowo komunikatywny kurs, który sprawia, że uczniowie chcą mówić po angielsku i mają dużo do powiedzenia na każdej lekcji. W nowym, jeszcze lepszym wydaniu: - nowa szata graficzna, - nowe teksty i nagrania, - nowe materiały video, - nowe komponenty kursu. Cyfrowe dodatki ułatwiają korzystanie z kursu w klasie i poza nią. Dla ucznia: iTutor DVD-ROM – nowy DVD-ROM dołączony do podręcznika, ułatwiający pracę w domu: - nagrania audio i video z ćwiczeniami, - powtórki gramatyki i słownictwa do każdej lekcji, - teksty i dyktanda, - interaktywna tablica znaków fonetycznych. W skład kursu wchodzą: - Student's Book with iTutor - Workbook - Online Workbooks - Teacher's Book with Test and Assessment CD-ROM - Class Audio CD - Class DVD - iTools
ISBN: 978-0-19-450191-0, 9780194501910
Język: angielski
Wydawnictwo: Oxford

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę English File Beginner Multipack B. 3 Edition? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka English File Beginner Multipack B. 3 Edition. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl