English File. Upper Intermediate Multipack A. 3 Edition

Clive Oxenden, Christina Latham-Koenig
English File. Upper Intermediate Multipack A. 3 Edition
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Nowa odsłona bestsellerowego podręcznika, zawierająca pierwszą część materiału z klasycznego podręcznika i ćwiczeń w jednym pakiecie.Ta forma przedstawienia materiału jest bardzo wygodna dla kursów skróconych, szczególnie na uczelniach wyższych. Pakiet Multipack A zawiera pierwszą z dwóch części materiału z klasycznego podręcznika i ćwiczeń. Dodatkowo wyposażony jest w płyty iChecker (zadania i testy sprawdzające kompetencje językowe) i iTutor (zadania pozwalające samodzielnie przećwiczyć materiał wprowadzony na lekcji oraz materiały filmowe).W skład kursu wchodzi również oprogramowanie do tablicy interaktywnej iTools, DVD (wywiady i filmiki), aplikacja do nauki słownictwa na smartfony oraz dostęp do strony internetowej (dla uczniów i lektorów), na której znaleźć można materiały uzupełniające do podręcznika.
ISBN: 978-0-19-455862-4, 9780194558624
Język: angielski
Wydawnictwo: Oxford

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę English File. Upper Intermediate Multipack A. 3 Edition? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka English File. Upper Intermediate Multipack A. 3 Edition. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl