Eremita

T. Lobsang Rampa
Eremita
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

To jedyna jakby nie w pełni autobiograficzna książka Lobsanga Rampy, chociaż w młodym mnichu wysłuchującym zadziwiającej opowieści starego, ślepego pustelnika można rozpoznać autora. Przeczytamy w niej o "Ogrodnikach Ziemi" - potężnych, wysoko rozwiniętych cywilizacjach pielęgnujących naszą kruchą cywilizację jak ogród, w którym obok cudownych roślin rosną chwasty. Odbędziemy dziwną podróż do Domu Pana i do Świata Trzech Słońc. Zobaczymy inne cywilizacje, ich mieszkańców, pojazdy i budowle. Poznamy zarówno kosmiczne prawa, uniwersalny porządek świata, jak i historię naszej "nieudanej" ziemskiej cywilizacji oraz kontrowersyjną teorię pochodzenia ziemskich religii. Eremita będzie źródłem natchnienia dla wielu, zwłaszcza dla tych, którzy podążają śladami Lobsanga Rampy.
Data wydania: 2007
ISBN: 978-83-922208-6-2, 9788392220862
Wydawnictwo: Sza

Autor

Pozostałe książki:

Poza 1/10 Mądrość starożytnych Podsycanie płomienia. Odpowiedzi na pytania czytelników Jaskinia starożytnych. Duchowa podróż trwa... Doktor z Lhasy. Bestsellerowa autobiografia tybetańskiego Lamy
Wszystkie książki T. Lobsang Rampa

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Eremita? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Eremita. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl