Escape book. Pamiętnik 8-bitowego wojownika. Przeklęta Megaświątynia

Kid Cube
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Escape book. Pamiętnik 8-bitowego wojownika. Przeklęta Megaświątynia
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Escape book oparty na najpopularniejszej z popularnych gier – Minecrafcie!

Escape Booki to książki bazujące na Escape Games, czyli grach przygodowych, w których grupa ludzi jest zamknięta w pokoju z innymi uczestnikami i musi korzystać z wyposażenia pokoju, aby rozwiązać serię łamigłówek i na podstawie zawartych w nich wskazówek uciec z pokoju w wyznaczonym terminie.


Twórcą Escape Booka jest Cube Kid, czyli autor „Pamiętnika 8-bitowego wojownika”!

Dla fanów Minecrafta i wszystkich dzieci lubiących zagadki i wyzwania logiczne.

Epicka przygoda w świecie Minecrafta! Podczas eksploracji wioski spotykasz wojownika, który chce sprawdzić nie twój miecz, a logiczne myślenie! Uwięziony w nieznanym miejscu będziesz musiał się uwolnić bez walki. Logika i obserwacja będą twoimi nowymi sprzymierzeńcami! Wszyscy wiedzą, czym jest escape room. EscapeBook to krok dalej, w mroczne czeluści przeklętej świątyni, która wyłoniła się z odmętów. Książka-zagadka złożona z wielu zagadek, wyzwań i zadań. Ta książka to gra i labirynt. Oparta jest na prostych zasadach i sama cię poprowadzi: w kolejnych podrozdziałach książka proponuje rozwiązania, które pozwolą ci zmierzać dalej (ale jeśli popełnisz błąd, czasem zagonią w ślepy i cuchnący zaułek). Przykładowo: w paragrafie 66 masz do wyboru jeden z sześciu kubików: 52, 62, 59… (a twój wybór decyduje o losach twoich, świata i kota!), możesz też jednak udać się do Mineralium pod numer 58 lub eksplorować inną salę. Rozważnie podejmuj decyzje!

Escape book. Pamiętnik 8-bitowego wojownika. Przeklęta Megaświątynia oparty jest na realiach najpopularniejszej z popularnych gier – Minecrafta – a jej autorem jest sam Cube Kid, twórca wiekopomnych „Pamiętników 8-bitowego wojownika Runta i Kota Netheru – Billy’ego”. To gwarancja przygody, świetnej zabawy i przyjemnego główkowania w kubicznym klimacie.

Data wydania: 2020-03-25
ISBN: 978-83-7686-871-4, 9788376868714
Wydawnictwo: Jaguar
Kategoria: Dla dzieci
Stron: 96
dodana przez: Elena_Pan

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Escape book. Pamiętnik 8-bitowego wojownika. Przeklęta Megaświątynia nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

EP
2020-04-15
6 /10
Przeczytane

Sam pomysł na książkę bardzo fajny, bardzo nam się spodobało... natomiast wydanie to zawiera błędy w tłumaczeniu co znacznie nam popsuło frajdę w zabawie :(

× 1 | link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Escape book. Pamiętnik 8-bitowego wojownika. Przeklęta Megaświątynia. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl