Fallen City

"Rebelia White"
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Fallen City
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

W niewielkim amerykańskim miasteczku, Fairfield, rozgrywa się zażarta gra o władzę, gdzie dwa gangi, zaciekle rywalizujące o kontrolę, wyznaczyły swoje terytoria. Teagan, po utracie rodziców w tragicznym wypadku, znalazła schronienie pod skrzydłami starszego brata Aidena, członka Rebels. Strefy bezpieczeństwa były dla niej jak mapy, a Tea starannie omijała zakazane obszary, unikając kłopotów.

W sylwestrową noc, która miała być ucieczką od codzienności, Teagan natrafia na zranionego mężczyznę. Bez zastanowienia przewozi go do szpitala, nie zdając sobie sprawy, że to Lucas Owens, Król Falcons, człowiek z wrogiego gangu, który od lat prowadzi krwawą wojnę z jej bratem. Los komplikuje się, gdy młoda dziewczyna przyciąga uwagę Lucasa, a ona sama staje się pionkiem w śmiertelnie niebezpieczniej grze.

Uczucie między nimi wybucha w najmniej spodziewanym miejscu, a gdy miłość i nienawiść zaczynają splatać się w niebezpieczny węzeł, emocje stają się zarówno źródłem nadziei, jak i zniszczenia. Czy w świecie pełnym przemocy, morderstw i brutalności można znaleźć prawdziwą miłość? Czy można zaufać gangsterowi, który nie cofnie się przed niczym, żeby zrealizować własne cele?

Data wydania: 2024-06-10
ISBN: 978-83-68175-00-4, 9788368175004
Wydawnictwo: White Raven
Kategoria: Romans
Stron: 246
dodana przez: Vernau

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Fallen City nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@ilon19
2024-06-12
10 /10

,,Uważałem, że życie jest za krótkie, żeby marnować je na ludzi, którzy nie potrafią nawet o ciebie zawalczyć, ale później uświadomiłem sobie również, że tak naprawdę jedyna osoba, która nie podjęła walki, byłem ja sam”

To świetna historia, która porusza trudne tematy. Nie ma tutaj romantyzowania świata przestępców, a bohaterowie raz po raz stają nie tylko przed wyborami moralnymi, ale także muszą wybierać mniejsze zło. Fabuła książki jest bardzo dobrze przemyślana i świetnie prowadzona. Już od samego początku byłam naprawdę bardzo zaciekawiona tym co czytam.

,,Nasze usta i ciała zdawały się pasować do siebie idealnie, jakbyśmy byli stworzoną dla siebie układanką, dwoma kawałkami puzzli”

Nie od dziś wiadomo, że niegrzeczni chłopcy przyciągają wszystkie dziewczyny. Przekonała się o tym główna bohaterka powieści ,,Fallen City”, która została wystawiona na wielką sercową próbę. Każda dziewczyna marzy o zbuntowanym chłopcu koncentrującym na nas swoją pełną uwagę, czyż nie? Czytając ,,Fallen City” doskonale zrozumiemy rozterki głównej bohaterki, a także jej trudne wybory. Jej życie zmienia bieg, gdy do ponurej codzienności wkrada się głębokie uczucie. Teagan podczas sylwestra odnajduje zranionego mężczyznę i przewozi go do szpitala. Okazuje się, że jest nim Lucas Owens, król wrogiego gangu. Czy w świecie pełnym przemocy, morderstw i brutalności można znaleźć prawdziwą miłość? Musicie przekonać się sami 🙌


,,Fallen City” to historia, któ...

× 1 | link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Fallen City. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl