Feng Shui w domu

Kirsten M. Lagatree
4 /10
Ocena 4 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Feng Shui w domu
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
4 /10
Ocena 4 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Łatwe, dostępne dla każdego metody poprawienia zdrowia, samopoczucia, sytuacji materialnej i stosunków z ludźmi.Drobne zmiany, takie jak ustawienie mebli, zastosowanie odpowiednich kolorów, roślin, symboli i akcesoriów Feng Shui, zharmonizują twój dom z otoczeniem, wniosą szczęście i radość w twoje życie!
Data wydania: 1999
ISBN: 978-83-7169-955-9, 9788371699559
Wydawnictwo: Amber
Stron: 97
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Feng Shui w domu? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@Asamitt
2020-05-03
4 /10
Przeczytane * Własne Styl życia/Poradniki

Publikacja Lagatree okazała się zaledwie preludium do tematu. Nie znajdziemy w niej ani historii i mądrości Dalekiego Wschodu, nie będą przybliżone w znaczący sposób kierunki świata i ich znaczenie dla wykorzystania nauki Feng Shui, zabraknie opisu mnogości sposobów radzenia sobie z przeciwnościami, czyli charakterystyki remediów, gdzie tak ważne jest przejście od ogółu do szczegółu. Zasadniczo dobrze przedstawiona jest bagua. To znaczy w sposób przejrzysty i na pewno dla każdego zrozumiały, jednak ponownie brak dokładnej charakterystyki elementów.
Przechodzimy przez dom pobieżnie przyglądając się jego ścianom, dostając zaledwie wskazówkę, że tu i ówdzie można by wstawić lustro, kryształ lub obraz, który będzie miły dla naszego oka, kilka sprzętów należy przestawić, niektórych można by się pozbyć i zadbać o wyswobodzenie kątów z bałaganu.
Nie jest to książka, z którą będziemy podążać po swoim domostwie wczytując się w przemyślane sugestie i podpowiedzi autora, które natchną nas na korzystne zmiany. W tym wypadku trudno nawet zastanawiać się pod wpływem lektury, czy nas coś uwiera w naszym najbliższym otoczeniu, a co dopiero zapałać chęcią do oczyszczania pola na nowe koncepcje zdrowej aranżacji.

Jako pierwsze zetknięcie się z tematem feng shui może być. Będzie można - bez wysiłku - poczytać o podstawach chińskiej harmonii.

× 9 | link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Feng Shui w domu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl