Fundusze UE 2007-2013 dla mikro, małych i średnich firm - ebook

Anna Szymańska
Fundusze UE 2007-2013 dla mikro, małych i średnich firm - ebook
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

To mój skrót oficjalnej nazwy Małe i Średnie Przedsiębiorstwa (MŚP). Sympatycznie ich nazywam, prawda? Misie na to zasługują to Misie tworzą miejsca pracy, dają dochód naszej gospodarce narodowej, borykają się na co dzień zpazernym fiskusem i ZUS-em, ze stale zmieniającym się prawem, dziurawymi drogami i jeszcze wielu innymi problemami. Powinniśmy wspierać Misie, są bardzo pożyteczne... Jakie wsparcie będzie dostępne w latach 20072013 dla Misiów opowiada moja książka.
Najczęściej wymienianą przez MŚP przyczyną zniechęcającą do starań o pomoc jest to, że trudno uzyskać informację gdzie i o jaką pomoc można się starać, następną jest brak wiary, że się otrzyma dofinansowanie, kolejną: wymogi formalne, brak środków własnych, krótkie terminy składania wniosków, trudności z wypełnieniem wniosku i postawa urzędników.
Ta książeczka ma ułatwić Misiom starania o pomoc, najbardziej zaś ma poprawić dostęp i jakość informacji. Uproszczenie procedur niestety nie jest w mojej gestii...
Czas oczekiwania na rozpoczęcie korzystania z puli środków wnowej siedmiolatce (20072013) nie powinien być zmarnowany. To dobra pora na przygotowanie projektów, które chcielibyście realizować przy udziale środków pomocowych z UE. Do ogłoszenia pierwszych konkursów pozostało niewiele czasu. Powinien być to czas wykorzystany w pełni na uczenie się i dobre przygotowanie do absorpcji funduszy europejskich. Wszystkie obowiązujące wzory wniosków, biznesplanów i innych załączników powstaną, według zapowiedzi resortów odpowiedzialnych za absorpcję funduszy, do końca czerwca 2007 roku.
ISBN: 978-83-7488-000-8, 9788374880008
Wydawnictwo: PLACET

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Fundusze UE 2007-2013 dla mikro, małych i średnich firm - ebook nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Fundusze UE 2007-2013 dla mikro, małych i średnich firm - ebook. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl