Fundusze unijne i europejskie 2007-2013 dla mieszkańców obszarów wiejskich - ebook

Anna Szymańska
Fundusze unijne i europejskie 2007-2013 dla mieszkańców obszarów wiejskich - ebook
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Starałam się maksymalnie prosto umożliwić wszystkim przyswojenie nowych zasad i funduszy tu szczególnie funduszy dla wsi i obszarów wiejskich nowych programów operacyjnych oraz wskazać sposoby poszukiwania dofinansowania dla projektów, a także oswoić wszystkich z nowomową eurobiurokratów. Sprawdziłam niejednokrotnie na osobach, które szkoliłam, jak rozumieją, np. równość szans? Otóż ile osób było na szkoleniu tyle było definicji. A w rozumieniu UE to równość szans kobiet i mężczyzn w dostępie do pracy, wykształcenia, zarobków, polityki. Wyjaśniam to bardzo szczegółowo w rozdziale dotyczącym polityk horyzontalnych. Ci, którzy czytali moje poprzednie książki trafią tu zapewne na powtórzenia. Jest to zabieg konieczny, ponieważ poradniki pisane są dla beneficjentów różnych sektorów, a nie wiem, czy i kto będzie chciał przeczytać wszystko co napisałam o funduszach. Zapewne każdy sięgnie po tę książkę, która interesuje go najbardziej. W każdej kolejnej książce znajduje się coraz więcej aktualizacji, ponieważ proces programowania w Polsce jest jeszcze niedokończony (chociaż pierwsze wytyczne UE dotyczące nowego okresu finansowania ukazały się już w 2005 roku). Cóż, mamy tysiące ważniejszych spraw, niż programowanie wydatkowania wielkich pieniędzy.
ISBN: 978-83-7488-001-5, 9788374880015
Wydawnictwo: PLACET

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Fundusze unijne i europejskie 2007-2013 dla mieszkańców obszarów wiejskich - ebook? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Fundusze unijne i europejskie 2007-2013 dla mieszkańców obszarów wiejskich - ebook. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl