Opinia na temat książki Gdzie jest Mia?

@KIRIKIJO @KIRIKIJO · 2019-01-09 04:01:47
Przeczytane
Wyobraź sobie, że... budzisz się w szpitalu i nie pamiętasz jak tam trafiłaś. Nikt nie wie co się stało... Okazuje się, że znaleziono Cię na dnie wąwozu w ciężkim stanie... bliską śmierci i z raną postrzałową głowy. Nic nie pamiętasz... straciłaś też pamięć. Po chwili uświadamiasz sobie jednak jeszcze gorsze fakty, makabryczną prawdą – Twoja 7miesięczna córeczka zaginęła..
NIEWYOBRAŻALNE!
Właśnie takimi faktami Aleksandra Burt zaprasza nas do bardzo dobrego thrillera psychologicznego...
Młoda Estelle próbuje sobie przypomnieć co się wydarzyło... najgorszy dla każdej matki koszmar, czyli utratę dziecka. Za pomocą terapii zaczyna wszystko sobie przypominać... Prawda jest przerażająca, wstrząsająca, klimat pełen niepokoju, szaleństwa, bezsilności. Napięcie trzyma do końca.
Ocena:
Data przeczytania: 2016-08-01
Gdzie jest Mia?
3 wydania
Gdzie jest Mia?
Alexandra Burt
6.6/10
Estelle Paradise budzi się w szpitalu po tym, jak została znaleziona na dnie wąwozu bliska śmierci, z raną postrzałową głowy i amnezją. Wkrótce dociera do niej straszna prawda: jej siedmiomiesięczna c...
Komentarze

Pozostałe opinie

Czytając tą książke, żyłam w ciągłym napięciu i dociekliwości. ,,Co się stanie dalej i kto w końcu porwał te dziewczynke!". Te myśli nie dawały mi spokoju, a kiedy w końcu udało mi się dotrwać do koń...

Świetna, trzymająca w napięciu książka. Nawet po ujawnieniu prawdy, do samego końca, wciąż pozostawia pytanie gdzie jest Mia.

O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl