Recenzje książki "Gdzie jesteś, Leno?"

Dodaj swoją recenzję

Joanna Opiat-Bojarska – Gdzie jesteś, Leno?

17.03.2022

Miał dość dorosłości w najgorszym znaczeniu tego słowa. Braku ekscytacji i emocji w patrzeniu w przyszłość, braku wiedzy o świecie. Chwilami bał się, że za kilka lat będzie wiódł podobnie nudne i schematyczne życie, nieważne na jak wysokim stołku. Chciał uniknąć tego za wszelką cenę. Joanna Opiat-Bojarska – Gdzie jesteś, Leno? Ta książka to... Recenzja książki Gdzie jesteś, Leno?

Przeciętna książka o nieprzeciętnej, ważnej tematyce

2.12.2020

W piątkowy wieczór ginie nastolatka, która w popularnym klubie świętowała ze znajomymi zaliczony egzamin. Nic nie wskazywało na to, że córka szanowanych przedsiębiorców, dobra uczennica, kochająca dziewczyna, wierna przyjaciółka i nastolatka kochająca życie miałaby wrogów lub powód do zniknięcia. Początkowa opieszałość policji pod wpływem pewnych ... Recenzja książki Gdzie jesteś, Leno?

Ta historia mogła się zdarzyć w każdej rodzinie, w każdym mieście...

28.07.2016

Lena jest młodą dziewczyną, zwyczajną jak tysiące innych. Jest studentką anglistyki mieszkającą wspólnie z przyjaciółką i innymi studentami. Pochodzi z zamożnej rodziny i jest pełną optymizmu młodą osobą. Któregoś dnia wybiera się z przyjaciółmi do popularnego klubu nocnego z którego wychodzi około godz. 2 w nocy, sama i… ślad po niej znika. Zrozpa... Recenzja książki Gdzie jesteś, Leno?

Po nitce do kłębka...

7.07.2013

Historia rozpoczyna się w późny piątkowy wieczór. Dwie przyjaciółki Lena Pietrzak oraz Natalia Piątek szykują się na wyjście do klubu "Utopia", gdzie zamierzają poszaleć w gronie znajomych. Gdzieś w okolicach drugiej w nocy Lena samotnie opuszcza lokal. Następnego dnia rano pod dom, w którym mieszka Pietrzakówna, zajeżdża jej matka Dorota, znana w... Recenzja książki Gdzie jesteś, Leno?

Gdzie jest Lena?

6.07.2013

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger... Joanna Opiat- Bojarska szturmem wtargnęła w moje życie. Powieścią "Blogostan" zwróciła uwagę, "Klubem Wrednych Matek" podbiła serce, a "Gdzie jesteś Leno?" opanowała ciało, umysł, duszę i kupiła mnie bez reszty. Jest tylko kilku takich autorów, polskich i zagranicznych, których książki chcę mieć bez w... Recenzja książki Gdzie jesteś, Leno?

@aleksnadra@aleksnadra

Polecam!!

28.06.2013

Lubię kryminały, powieści sensacyjne i psychologiczne, dlatego nie mogłam ominąć polskiej książki „Gdzie jesteś, Leno?” Joanny Opiat-Bojarskiej o takiej tematyce. Lena Pietrzak to młoda studentka anglistyki. Inteligentna, choć zazwyczaj dość spokojna i nieśmiała. W pewną piątkową noc wybiera się ze znajomymi do poznańskiego klubu. Początkowo jest ... Recenzja książki Gdzie jesteś, Leno?

@kasandra@kasandra
© 2007 - 2024 nakanapie.pl