Giganci i anioły upadłe. Zakazane fakty

Artur Sroka
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Giganci i anioły upadłe. Zakazane fakty
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Kto czytał Biblię, ten na pewno wie, że opisani w niej zostali tajemniczy giganci, w oryginale określani mianem nephilim. Powstaje w związku z tym zapewne w głowach wielu czytelników pytanie: czy ów fakt należy odczytywać dosłownie, czy też jedynie symbolicznie. Jak ustosunkować się do istniejących we wszystkich kulturach legend, które zawierają w sobie informacje uderzająco podobne do biblijnych podań o przepotężnych, nikczemnych i przewyższających ludzi swoją siłą hybrydach? Dlaczego zginęli? Czy zostawili coś po sobie, czy też wszelki ślad po nich zniknął? Co, jeśli cokolwiek, ma na ten temat do powiedzenia dzisiejsza nauka? Dlaczego, wspominając o dziesiątkach tysięcy lat istnienia człowieka na Ziemi, ani słowem nie zająkuje się na temat jakiejkolwiek cywilizacji mogącej funkcjonować przed tą sumeryjską? Czyżby wcześniej nic takiego nie pojawiło się w historii ludzkości? Jak więc wytłumaczyć szeregi znalezisk, które wskazują na to, że wcześniej działała zaawansowana, lecz nagle zgładzona kultura? Zajrzyj do książki Sroki - Giganci i anioły upadłe. Zakazane fakty
Data wydania: 2014-03-15
ISBN: 978-83-7900-145-3, 9788379001453
Wydawnictwo: Psychoskok
Kategorie: Poradniki, Ezoteryka
Stron: 256

Autor

Artur Sroka Artur Sroka - Kreacjonista i biblista o konserwatywnych poglądach protestanckich. Z zamiłowania historyk. Autor „Teologii narkotyku” (2008), a ostatnio także "Giganci i anioły upadłe. Zakazane fakty"

Pozostałe książki:

Teologia narkotyku
Wszystkie książki Artur Sroka

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Giganci i anioły upadłe. Zakazane fakty aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@agnieszka3211
2014-03-14
10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Giganci i anioły upadłe. Zakazane fakty. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl