Gija. Podręcznik do nauki języka litewskiego + 2CD

Greta Lemanaite-Deprati
Gija. Podręcznik do nauki języka litewskiego + 2CD
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Podręcznik do nauki języka litewskiego Goja to pierwsza tego typu pozycja na polskim rynku wydawniczym. Książka skierowana jest do szerokiego kręgu odbiorców pragnących poznać język litewski od podstaw. Zgromadzony materiał gramatyczny i leksykalny pozwala na zrozumienie prostych tekstów pisanych i mówionych oraz umożliwia konstruowanie własnych wypowiedzi. Duży nacisk został położony na praktyczny aspekt nauczania i umiejętność komunikacji w zwykłych sytuacjach życiowych. Oprócz zdobycia umiejętności językowych Czytelnicy będą mieli również okazję poznania kultury i folkloru Litwy - kraju który jest związany z Polską wielowiekową historią. Całość została skonstruowana według obowiązujących standardów nauki języków obcych i skalda się z książki dla studentów, książki dla nauczycieli oraz dwóch płyt CD z nagraniami tekstów mówionych do ćwiczeń, co ułatwi osłuchanie się z językiem. Podręcznik Gija zawiera: - dialogi lub krótkie teksty wprowadzające w omawianą tematykę - słowniczek najpotrzebniejszych zwrotów i wyrażeń - szczegółowe omówienie poszczególnych zagadnień gramatycznych - różnorodne ćwiczenia i zadania słuchowe - dłuższe teksty do samodzielnego czytania - ciekawostki i informacje poszerzające wiedzę o kraju - tabelki z odmianą części mowy - 2 płyty CD
ISBN: 978-83-233-2991-6, 9788323329916
Wydawnictwo: KRA-BOX

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Gija. Podręcznik do nauki języka litewskiego + 2CD nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Gija. Podręcznik do nauki języka litewskiego + 2CD. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl