Gospodarka leśna i trwale zrównoważona gospodarka leśna w prawie polskim

Bartosz Rakoczy
Gospodarka leśna i trwale zrównoważona gospodarka leśna w prawie polskim
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W książce zostały wyjaśnione przede wszystkim pojęcia ?gospodarka leśna? i ?trwale zrównoważona gospodarka leśna?, a także ich wzajemne relacje. Ustalenia terminologiczne pozwalają na szczegółową analizę poszczególnych zasad, przy czym omawiana problematyka jest konfrontowana z prawem podatkowym i prawem karnym. Rozważania obejmują również problematykę konstytucyjną ? zwłaszcza jeśli chodzi o ocenę rozwiązań normatywnych nakładających na właścicieli lasu określone obowiązki. Autor uwzględnia zmiany wprowadzone m.in. przez ustawy: - z 16 grudnia 2016 r. ? Przepisy wprowadzające ustawę o zasadach zarządzania mieniem państwowym, - z 10 lutego 2017 r. ? o Krajowym Ośrodku Wsparcia Rolnictwa wraz z przepisami wprowadzającymi tę ustawę, - z 6 marca 2018 r. ? Przepisy wprowadzające ustawę ? Prawo przedsiębiorców oraz inne ustawy dotyczące działalności gospodarczej.
Data wydania: 2018
ISBN: 978-83-8124-659-0, 9788381246590
Wydawnictwo: Wolters Kluwer
Stron: 176

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Gospodarka leśna i trwale zrównoważona gospodarka leśna w prawie polskim nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Gospodarka leśna i trwale zrównoważona gospodarka leśna w prawie polskim. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl