Graj na harmonijce. Podręcznik do nauki gry na bluesowej harmonijce ustnej + CD

Sandy Weltman
Graj na harmonijce. Podręcznik do nauki gry na bluesowej harmonijce ustnej + CD
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Graj na harmonijce to książka zawierająca najistotniejsze elementy niezbędne do szybkiego opanowania umiejętności gry na harmonijce ustnej wraz z popularnymi piosenkami i zagrywkami bluesowymi.Niewielkie rozmiary i spiralna oprawa książki ułatwiają posługiwanie się nią podczas ćwiczeń, a dołączona płyta CD umożliwia szybsze postępy w nauce .* Wiadomości na temat podstawowych technik gry* Zrozumiały tekst umożliwiający szybkie poznanie tajników gry* Historyjki ułatwiające zrozumienie różnych kwestii związanych z grą i zachęcające do nauki* Szczegóły techniczne przedstawione na czytelnych diagramach* Wskazówki pomagające wybrać harmonijkę i osiągnąć lepsze brzmienie* Płyta CD pozwalająca zapoznać się z prawidłowym wykonaniem ćwiczeńLudzie rzadko odnoszą sukcesy w swoich działaniach, jeśli nie sprawia im radości to, co robią. Dlatego najważniejszą rzeczą (oprócz opanowania prawidłowego wciągania i wydychania powietrza podczas gry na harmonijce) jest zabawa, dużo dobrej zabawy.
ISBN: 978-83-7758-283-1, 9788377582831
Wydawnictwo: Muza

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Graj na harmonijce. Podręcznik do nauki gry na bluesowej harmonijce ustnej + CD? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Graj na harmonijce. Podręcznik do nauki gry na bluesowej harmonijce ustnej + CD. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl