Harmoniemusik - utwory na instrumenty dęte w zwierciadle epoki klasycyzmu

Mikołaj Rykowski
Harmoniemusik - utwory na instrumenty dęte w zwierciadle epoki klasycyzmu
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

"Oceniając w sposób całościowy książkę, należy mocno podkreślić jej pionierski u nas charakter [...] jest bardzo cennym wkładem w polskie badania nad Harmoniemusik, budzi uznanie rozległością przeprowadzonych za granicą kwerend i wnikliwością analiz, wzbogacając zaraz perspektywę studiów światowych nad tą zaniedbaną ciągle sferą aktywności muzycznej o nowe źródła i wątki interpretacyjne."Fragment recenzji prof. dr. hab. Ryszarda Wieczorka "Ze względu na swoją specyfikę podjęcie tej właśnie problematyki - z punktu widzenia badacza niezwykle oryginalnej - zasługuje na uznanie, a trafność jej wyboru dodatkowo potwierdza fakt, że w polskiej literaturze muzykologicznej była ona dotąd prawie w ogóle niepodejmowana."Fragment recenzji prof. dr. hab. Remigiusza Pośpiech
ISBN: 978-83-8019-454-0, 9788380194540
Wydawnictwo: Adam Marszałek

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Harmoniemusik - utwory na instrumenty dęte w zwierciadle epoki klasycyzmu? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Harmoniemusik - utwory na instrumenty dęte w zwierciadle epoki klasycyzmu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe