Hipoteka jako zabezpieczenie wierzytelności

Stanisław Rudnicki
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Książka Hipoteka jako zabezpieczenie wierzytelności
Książka Hipoteka jako zabezpieczenie wierzytelności
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

"Hipoteka jest jednym z najpopularniejszych i najczęściej stosowanych sposobów zabezpieczania wierzytelności na nieruchomości. Jej celem jest m.in. zwiększenie bezpieczeństwa obrotu nieruchomościami. Książka opisuje procedurę i sposób ustanawiania i wygaśnięcia hipoteki, jej rodzaje, zakres obciążenia hipoteką, przelew wierzytelności hipotecznej. Jej Autor – były prezes Sądu Najwyższego, znany z wielu publikacji o tej tematyce – szczególny nacisk położył na te zagadnienia, które sprawiają największą trudność w ich praktycznym stosowaniu. Publikacja zwiera również teksty przepisów związanych z problematyką hipoteki oraz najnowsze orzecznictwo z tego zakresu. Biorąc pod uwagę, że przepisy dotyczące hipoteki zostały ostatnio znacznie znowelizowane, książka powinna zainteresować szerokie grono Czytelników zainteresowanych tą tematyką."
ISBN: 978-83-7334-904-9, 9788373349049
Wydawnictwo: LexisNexis
Mamy 2 inne wydania tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Hipoteka jako zabezpieczenie wierzytelności? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
EA
@EwelinaA
2008-11-04
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10

Cytaty z książki

O nie! Książka Hipoteka jako zabezpieczenie wierzytelności. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}