I otworzyło się niebo / Jesteś tylko moja / Złoto Stonewalla / Dar Sary

Robert Mrazek, Mary Higgins Clark, Dick Francis, LaVyrle Spencer
I otworzyło się niebo / Jesteś tylko moja / Złoto Stonewalla / Dar Sary
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książki Wybrane to niezwykle oryginalny pomysł wydawniczy. Każdy tom zawiera cztery specjalnie zredagowane najnowsze światowe przeboje literackie. Sławni autorzy, najlepsze powieści, solidna oprawa i gustowna szata graficzna. JESTEŚ TYLKO MOJA - Mary Higgins CLARK Romantyczna wycieczka na pokładzie luksusowego statku pasażerskiego. Do wielu samotnych kobiet marzących o spotkaniu swego ideału, to wprost wspaniała okazja. Nie wiedzą jednak, że czarujący wielbiciel, nieodstępujący ich na krok, jest całkowitym zaprzeczeniem takiego ideału. DAR SARY - Dick FRANCIS Młody Ben Juliard zgadza się zrezygnować na jakiś czas ze swojej pasji dżokerskiej, aby pomóc ojcu w walce o ważne stanowisko w parlamencie. Wkrótce obaj się przekonają, że to współzawodnictwo jest pełne niebezpieczeństw. Kampania polityczna wymaga przebiegłości i i podejmowania ryzyka... I OTWORZYŁO SIĘ NIEBO - La Vyrle SPENCER Kiedy Anne i Lucy Olczak tracą matkę, ich nauczycielka - siostra Regina - stara się pomóc dziewczynkom i dodać otuchy zrozpaczonemu ojcu. Zakonnica stanie przed trudnym zadaniem pogodzenie surowych reguł zakonu z porywami własnego serca. ZŁOTO STONWALLA - Robert J. MRAZEK Debiutancka powieść byłego kongresmena zwraca uwagę dbałością autora o realia historyczne i autentyczność dialogu. Jej wartka akcja toczy się w ostatnich dniach wojny secesyjnej. Złoto Stonwalla to barwna opowieść, gdzie romans przeplata się z przygodą i heroizmem. Przegląd Reader's Digest, 1999
Data wydania: 1999
Wydawnictwo: Przegląd Reader's Digest
Seria: Książki Wybrane Reader's Digest

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka I otworzyło się niebo / Jesteś tylko moja / Złoto Stonewalla / Dar Sary nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka I otworzyło się niebo / Jesteś tylko moja / Złoto Stonewalla / Dar Sary. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl