INSIGHT Droga do mentalnej dojrzałości

Michał Pasterski
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
INSIGHT Droga do mentalnej dojrzałości
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Mentalna dojrzałość to stan głębokiej równowagi psychicznej, zdrowego samowsparcia i wolności od autodestrukcyjnych nawyków naszego umysłu. To samoświadomość prowadząca do zrozumienia swojej natury, a także odwaga do życia w zgodzie ze sobą. To również otwartość na swój świat wewnętrzny i gotowość do spojrzenia w najgłębsze zakamarki własnej psychiki. Droga do stanu mentalnej dojrzałości jest fascynującą podróżą do wnętrza siebie. Podróżą, której celem jest wgląd, samopoznanie i samodzielne rozwiązanie własnych mentalnych łamigłówek. Co Cię czeka na końcu tej drogi? Życie pełnią życia, według Twojego własnego przepisu. Insight to metoda, dzięki której przejdziesz przez ten proces samodzielnie, krok po kroku. Swoją przygodę zaczniesz od uspokajania chaotycznego umysłu i wglądu w swój świat wewnętrzny. Następnie nauczysz się wsłuchiwać w głos intuicji, tak aby móc odnajdywać w sobie odpowiedzi na najważniejsze pytania. Zdobędziesz też umiejętność nawiązywania dialogu z różnymi częściami własnej osobowości i poznasz cały zestaw praktycznych narzędzi do systematycznej pracy nad sobą. Chcesz zajrzeć do środka? Zapnij pasy. Zaczynamy. Dodatkiem do książki jest darmowa aplikacja mobilna In:sight, która powstała w celu ułatwienia korzystania z metod poznanych w książce.
Data wydania: 2016-09-14
ISBN: 978-83-246-9825-7, 9788324698257
Wydawnictwo: One Press, Helion
Kategorie: Psychologia, Poradniki
Stron: 704

Autor

Michał Pasterski Michał Pasterski Michał Pasterski od 10 lat praktykuje oraz zgłębia tajniki psychologii. Od dwóch lat skutecznie działa na rzecz edukacji i rozwoju osobistego. Prowadzi bloga, na którym umieszcza liczne artykuły, które otwierają umysł. Zajmuje się też prowadzeniem s...

Pozostałe książki:

Efektywna nauka
Wszystkie książki Michał Pasterski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka INSIGHT Droga do mentalnej dojrzałości aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@autodydaktyczna
2022-04-08
7 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka INSIGHT Droga do mentalnej dojrzałości. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl