Inspiracje i drogowskazy

Zdzisław Dąbczyński
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Inspiracje i drogowskazy
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Od szopy do nowoczesnej, międzynarodowej firmy, od wiejskiego chłopca do przedsiębiorcy. Prawdziwa historia polskiego przedsiębiorcy – Zdzisława Dąbczyńskiego. Praktyczne inspiracje sprawdzone w życiu, które pomogły autorowi książki pokonać trudności na ścieżkach biznesu i krętych, życiowych drogach. „Jednym z ważnych motywów powstania książki była chęć podsumowania przeze mnie dotychczasowych lat pracy, obserwacji życia i wynikających z nich przemyśleń.(…) Od ukazania się pierwszego wydania przyszło mi zdać wiele kolejnych życiowych egzaminów i podjąć sporo nowych wyzwań. Udało mi się postępować zgodnie z inspiracjami i radami zawartymi w książce i na własnym przykładzie sprawdzić, że „to działa”. Stąd ponowna chęć podzielenia się moimi doświadczeniami z czytelnikami i decyzja o przygotowaniu drugiego, uzupełnionego wydania...” Zdzisław Dąbczyński, założyciel firmy WIMED. Kiedyś właściciel małego zakładu, dziś przedsiębiorca stojący na czele jednej z najnowocześniejszych i najbardziej cenionych w Europie firm z branży oznakowania dróg. Zaczynał od szopy, dziś zatrudnia ponad 200 wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. To człowiek ciekawy świata, chętnie dzieli się z innymi swoimi inspiracjami, jest otwarty na ludzi i nowe pomysły (posiada ponad 100 zgłoszeń w Urzędzie Patentowym RP). Kocha poezję i muzykę, pisze wiersze, śpiewa i gra na gitarze. Zgłębia tajniki zdrowego stylu życia, propaguje picie wody jako podstawy zdrowia i dobrej kondycji, podróżuje i aktywnie uprawia trekking. Od kilku lat dzieli się swoją wiedzą z innymi m.in. jako prelegent licznych konferencji i warsztatów. Mieszka od urodzenia w tej samej wiosce. Od 33 lat jest mężem uwielbianej żony; ojcem trzech córek i dziadkiem. Na co dzień szuka dobra i odpowiedzi na pytanie: jak żyć lepiej, zdrowiej, mądrzej?
Data wydania: 2013
ISBN: 978-83-60656-16-7, 9788360656167
Wydawnictwo: Studio Emka

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Inspiracje i drogowskazy nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

RO
2016-12-23

Rewelacyjna książka, którą pochłania się jednym tchem! Pan Dąbczyński w tak przyjemny dla oka sposób opisuje swoje drogi życia, które doprowadziły go do miejsca, w którym jest obecnie. Prawdziwa historia - od wiejskiego chłopca do wielkiego przedsiębiorcy. Polecam wszystkim, zwłaszcza młodym ludziom, którzy stoją na początku swojej drogi.

| link |
GR
2017-01-02
10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Inspiracje i drogowskazy. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl