Integracja europejska w okresie przemian. Aspekty ekonomiczne

Jan Barcz, Elżbieta Kawecka - Wyrzykowska, Krystyna Michałowska-Gorywoda
Integracja europejska w okresie przemian. Aspekty ekonomiczne
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W trudnym okresie zarówno dla idei integracji europejskiej, jak i samej Unii Europejskiej rośnie znaczenie wiedzy o przemianach zachodzących w systemie instytucjonalnym i mechanizmach funkcjonowania dzisiejszej Unii Europejskiej. Autorzy przedstawili: - genezę i rozwój integracji w Europie, - charakter prawny, zasady działania i członkostwo w Unii, - prawo Unii Europejskiej i system jej instytucji, - zasady obowiązujące w stosunkach zewnętrznych Unii, - Wspólną Politykę Handlową oraz Wspólną Politykę Rolną, - politykę spójności, - wspólne reguły konkurencji, - Unię Gospodarczą i Walutową Unii. Książka jest przeznaczona dla studentów ekonomii, zarządzania, stosunków międzynarodowych, europeistyki, ekonomii międzynarodowej (międzynarodowych stosunków gospodarczych), politologii, dziennikarstwa.
Data wydania: 2015
ISBN: 978-83-208-2219-9, 9788320822199
Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
Stron: 344

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Integracja europejska w okresie przemian. Aspekty ekonomiczne nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Integracja europejska w okresie przemian. Aspekty ekonomiczne. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl