Internet w instytucjach publicznych

Marcin Butkiewicz
Internet w instytucjach publicznych
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Celem niniejszej publikacji jest przybliżenie Czytelnikowi w sposób przystępny możliwości wykorzystania Internetu jako środka komunikacji z instytucjami publicznymi. Można stwierdzić, że informatyzacja urzędów po uchwaleniu ustawy o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne zostanie znacznie zdynamizowana. Korzystanie z Internetu w instytucjach publicznych stanie się koniecznością - ustawa nakłada obowiązki związane z tym medium, właściwie nie pozostawiając podmiotom publicznym możliwości wyłączenia się z informatyzacji. Książka jest adresowana do osób prywatnych i przedsiębiorców prowadzących sprawy przed organami administracji - w tym podatkowej, przed sądami oraz w zamówieniach publicznych. Wskazana jest zwłaszcza dla profesjonalnych zastępców procesowych, a także doradców podatkowych czy biur rachunkowych. Omówienie tematów umożliwia zapoznanie się z zagadnieniami stosowania Internetu studentom ekonomii, prawa i administracji.
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-7251-573-5, 9788372515735
Wydawnictwo: Centrum Doradztwa i Informacji Difin

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Internet w instytucjach publicznych? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Internet w instytucjach publicznych. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl