Iskra Bożego miłosierdzia

ks. Andrzej Witko
Iskra Bożego miłosierdzia
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Czy Józef Piłsudski został potępiony na wieki? Dlaczego Warszawa została zburzona w czasie II wojny światowej? To pytania, na jakie znajdziemy odpowiedź w niezwykłej książce o Bożym Miłosierdziu i św. Faustynie. Na rynku wydawniczym możemy znaleźć dziś setki publikacji dotyczących tej tematyki. Wśród nich jednak ta, napisana przez znanego księdza, pochodzącego z krakowskich Łagiewnik, wydaje się być wyjątkowa. Autor, który wydał już blisko czterdzieści książek. Tym razem przygotował nową pracę w oparciu o wygłoszone przez Radio Watykańskie pogadanki. Dlatego forma książki i sposób prezentacji poszczególnych zagadnień są niezwykle przystępne i łatwe w odbiorze. Pozwalają one nadto poznać szereg nieznanych faktów z życia św. Faustyny oraz jej misji.
Data wydania: 2009
ISBN: 978-83-61533-40-5, 9788361533405
Wydawnictwo: SPRAWY POLITYCZNE

Autor

ks. Andrzej Witko ks. Andrzej Witko
Urodzony 9 kwietnia 1966 roku w Polsce
Andrzej Wojciech Witko - polski duchowny rzymskokatolicki, historyk sztuki i teolog, profesor nauk humanistycznych. Święcenia kapłańskie przyjął w 1991 w Krakowie. Ukończył studia na Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie. W 1994 doktoryzow...

Pozostałe książki:

101 pytań o Boże miłosierdzie 1001 rzeczy o Miłosierdziu Bożym i św. Faustynie Bogactwo Bożego Miłosierdzia Anna Jantar Cud w Sewilli. Sewilskie malarstwo XVII w.
Wszystkie książki ks. Andrzej Witko

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Iskra Bożego miłosierdzia nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Iskra Bożego miłosierdzia. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl