ISO. System zarządzania jakością oraz inne systemy oparte na normach

Mieczysława Sokołowicz
ISO. System zarządzania jakością oraz inne systemy oparte na normach
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Jak umiejętnie i świadomie wprowadzić system oparty na normach ISCK

Jeśli chcesz:- wiedzieć, w jaki sposób uzyskać certyfikat ISO,- wprowadzać system tak, by nie stracić możliwych korzyściz wdrożenia,- poznać, krok po kroku, procedury uzyskiwania certyfikatu, - posiadać wzory dokumentów niezbędnych przy wdrożeniusystemu ISO, - poznać przykładowe wersje najtrudniejszych do stworzeniadokumentów, - umieć wybrać najlepszą dla Twojej firmy jednostkęcertyfikującą,- zwiększyć konkurencyjność na europejskim rynku, koniecznie przeczytaj tę książkę.

Autorzy:Mgr inż. Wieńczysława Sokołowicz - doświadczona konsultantka i audtorka specjalizująca się w normach ISO. Już ponad 200 firm skorzystało w praktyce z jej wiedzy i doświadczenia.Dr inż. Andrzej Srzednicki - konsultant, praktyk zarządzania i wykładowca, specjalista organizacji i zarządzania, systemów jakości i ochrony środowiska opartych na normach ISO. Autor i współautor kilkunastu książek oraz 70 artykułów w czasopismach polskich i zagranicznych.Z opinii przedsiębiorców:Najistotniejsze w publikacji są, moim zdaniem, przykłady dokumentów systemowych. Wymagania normy /SO 9001 są sformułowane w sposób bardzo ogólny, a przedstawione w książce przykłady procedur ułatwiają zrozumienie i zastosowanie tych wymagań w codziennym funkcjonowaniu firmy. Prezes Zarządu Iwona Bilińska, Galwanizer Sp. z o.o. w DzierżoniowieKsiążka uświadomiła mi, że system zarządzania oparty na wymaganiach normy ISO 9001, powinien i może być zaprojektowany i wdrożony, tak aby zapewnił uporządkowanie działań realizowanych w przedsiębiorstwie(...) Istotne jest zrozumienie wymagań normy i odniesienie ich do specyfiki danej firmy. Pomaga w tym niniejsza książka. Dyrektor Stanisław Pułkownik, PBO-Ostrów Sp. z o.o. w Ostrowie Wlkp.

Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-7387-850-1, 9788373878501
Wydawnictwo: C.H.Beck

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka ISO. System zarządzania jakością oraz inne systemy oparte na normach aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka ISO. System zarządzania jakością oraz inne systemy oparte na normach. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl