J2EE. Vademecum profesjonalisty. Wydanie II

Jennifer Ball, Debbie Bode Carson, Eric Armstrong, Stephanie Bodoff
J2EE. Vademecum profesjonalisty. Wydanie II
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Poznaj możliwości platformy J2EE Wykorzystaj język XML w aplikacjach bazodanowych Zaimplementuj obsługę protokołu SOAP Zbuduj aplikacje w oparciu o serwlety i JSP Zastosuj w projektach technologię Enterprise Java Beans Platforma Java 2 Enterprise Edition zdobyła już mocną pozycję na rynku serwerów aplikacji. Dzięki niej możliwe stało się tworzenie aplikacji korporacyjnych zgodnych z podstawowym założeniem przyświecającym twórcom Javy -- "pisz raz, uruchamiaj wszędzie". Najnowsza wersja platformy J2EE została znacznie rozbudowana i zmodernizowana w porównaniu z poprzednimi. Dodano do niej możliwość obsługi usług WWW, rozszerzono i unowocześniono implementacje technologii serwletów i JSP oraz poprawiono wiele komponentów przydatnych przy tworzeniu aplikacji korporacyjnych. "J2EE. Vademecum profesjonalisty. Wydanie II" to kompletny przewodnik po najnowszej wersji Java 2 Enterprise Edition, napisany przez członków zespołu zajmującego się rozwojem platformy J2EE, zatrudnionych w firmie Sun. Opisuje kluczowe komponenty Java 2 Platform, Enterprise Edition (J2EE) w wersji 1.4. Prezentuje rozwiązania konkretnych problemów napotykanych przez programistów, zilustrowane licznymi przykładami. W książce przedstawiono nie tylko komponenty J2EE, ale również współpracujące z nią technologie: JavaServer Pages Standard Tag Library (JSTL) oraz JavaServer Faces. Tworzenie aplikacji internetowej wykorzystującej język XML Stosowanie parsera SAX Analiza i przetwarzanie hierarchii DOM w dokumentach Korzystanie z XPath Implementacja usług WWW oraz obsługi protokołu SOAP Tworzenie aplikacji z wykorzystaniem serwletów i JSP Stosowanie technologii JavaServer Faces Projektowanie z wykorzystaniem Enterprise Java Beans Jeśli chcesz zaprojektować i stworzyć aplikację z wykorzystaniem J2EE, w tej książce znajdziesz wszystkie informacje, jakie mogą Ci być do tego potrzebne.
ISBN: 978-83-7361-953-1, 9788373619531
Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza HELION

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka J2EE. Vademecum profesjonalisty. Wydanie II nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka J2EE. Vademecum profesjonalisty. Wydanie II. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl