Ja, borderline i terapia

Agnieszka Rosińska
Ja, borderline i terapia
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Autobiograficzna książka o borderline prezentuje to zaburzenie z punktu widzenia autorki/pacjentki, która podjęła się walki o swoje życie. Walki, która w przewrotny sposób zmieniła jej życie i jednocześnie odsłoniła całe pokłady problemów, które miały wpływ na rozwój zaburzenia.

Czytając tę książkę będziecie mieć Państwo okazję, by bezpośrednio od osoby z pogranicznym zaburzeniem osobowości dowiedzieć się, jak to jest żyć będąc „borderem”. Jak chwiejność emocjonalna, złe samopoczucie i granicznie zaniżona samoocena, dramatyczne stany lękowe, jak i praktycznie zerowa tolerancja na stres doprowadza do komplikacji w życiu rodzinnym i osobistym oraz jak emocjonalny rollercoaster (na który tak często powołuje się w książce autorka) negatywnie wpływa na nią oraz jej bliskich.

W książce tej otrzymacie szczere zwierzenia ukazujące codzienność, z jaką musi zmagać się osoba z tym zaburzeniem.

Autorka ze względu na nieumiejętność nawiązywania prawidłowych kontaktów interpersonalnych nie potrafiła odnaleźć się w szkole, pracy, większych i mniejszych grupach bliższych i dalszych znajomych. Zdarzają się jej wybuchy gniewu, okresy wzmożonej nerwowości lub zastoju, smutku i wycofania. W przeciągu kilku chwil potrafi zmieniać swoje odczucia, nad którymi nie jest w stanie zapanować, tym bardziej nie potrafią pomóc jej najbliżsi. Jedyną formą pomocy, która przynosi wymierne efekty, pozostaje fachowa psychoterapia. Jak się ona potoczyła, dowiecie się Państwo z tej książki.
Rodzaj: e-book
Wydawnictwo: Przystań
Kategorie: Biografia, Pamiętniki
Stron: 265

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Ja, borderline i terapia? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Ja, borderline i terapia. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl