Ja i mój świat. Gry i zabawy rozwijające kompetencje społeczne dzieci

Gisela Walter
Ja i mój świat. Gry i zabawy rozwijające kompetencje społeczne dzieci
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Udany rozwój kompetencji społecznych dzieci jest marzeniem każdego wychowawcy. Prezentowane w tej książce gry i zabawy będą więc z pewnością doskonałą pomocą wspierającą proces rozumienia oraz poznawania siebie i innych. Dzięki pomysłom Giseli Walter wszyscy, którym leży na sercu prawidłowy rozwój dziecka, znajdą odpowiedzi między innymi na następujące pytania: W jaki sposób dziecko odkrywa swoje mocne strony i jak akceptuje własne słabości? Jak ułatwić dzieciom szukanie przyjaciół i przyłączanie się do nowej grupy? Jak sprawić, by dzieci czuły się dobrze we własnej rodzinie, ale by jednocześnie kształtował się w nich szacunek dla odmienności innych rodzin? Jak uczyć dzieci pewności siebie w nawiązywaniu relacji z napotykanymi osobami i ćwiczyć umiejętność rozpoczynania rozmów?
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-7442-026-6, 9788374420266
Wydawnictwo: Jedność
Stron: 160

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Ja i mój świat. Gry i zabawy rozwijające kompetencje społeczne dzieci? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Ja i mój świat. Gry i zabawy rozwijające kompetencje społeczne dzieci. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl