Jak będę duża, zostanę sobą

8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Książka Jak będę duża, zostanę sobą
Książka Jak będę duża, zostanę sobą
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

Przez 15 lat byłam korpokicią, po czym jeden kopniak od losu, wyrzucił mnie ze strefy komfortu, dając mi szansę na spełnienie swojego marzenia - otwarcie rodzinnej kawiarni. Szpilki zamieniłam na trampki, zebrania zarządu na siedzenie na podłodze i lepienia z ciastoliny. Jestem kobietą po 40tce. Kob...

Przez 15 lat byłam korpokicią, po czym jeden kopniak od losu, wyrzucił mnie ze strefy komfortu, dając mi szansę na spełnienie swojego marzenia - otwarcie rodzinnej kawiarni. Szpilki zamieniłam na trampki, zebrania zarządu na siedzenie na podłodze i lepienia z ciastoliny. Jestem kobietą po 40tce. Kob... przeczytaj pełny opis
Data wydania: 2019
ISBN: 978-83-953229-0-7 ( 9788395322907 )
Wydawnictwo: Self Publishing
Stron: 174

Autor

Z wykształcenia jestem Panią redaktor, a z zamiłowania od kilku lat właścicielką rodzinnej kawiarni Ciuciubabka. Kocham czytać książki, najczęści...

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.
Moja Biblioteczka
Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

O tym, jak zmarnować szansę na opowieść o życiu właścicielki kawiarni i jej klientach

„Ale hola, hola to nie ma być kolejny podręcznik domowe kołczingu (pisownia oryginalna – AJ) w wersji DYI, tylko książka o tym, jak zostałam sobą”. Napisała Agnieszka Łukomska, autorka „Jak będę duża, zostanę sobą”. Zatem od 39 strony wiemy dlaczego książka powstała. W szkole czytałam od deski ... czytaj dalej »

#jakbędędużazostanęsobą #agnieszkałukomska #recenzja @nakanapie.pl #klubrecenzentank

Książka ma 170 stron opowiadających o kobiecie po 40tce, która się rozwija i towarzyszy jej córka. Książka jest praktycznie o każdej kobiecie, która pragnie zaakceptować i pokochać siebie. O sposobacz czerpania siły i wzruszających momentach. Polecam! Książka z autografem do kupienia: https://www.... czytaj dalej »

Do szczęścia mamy tylko jeden krok!

Zakładam, że wielu z Was nie zna tej książki, a tym bardziej autorki. Też nie znałam, przyznaję się bez bicia. Zaintrygował mnie opis i pomyślałam sobie „kurczę, w sumie, czemu nie?”. I teraz wiem, ze to był zdecydowanie dobry krok. Zanim jednak przejdę do sedna mojej recenzji chcę Wam przekazać, ż... czytaj dalej »

Twoja Opinia
Opinie
@kazal_ka
@kazal_ka 2019-03-21
Książka dostępna w sprzedaży z wysyłką w dowolne miejsce w Polsce. Zamówienia można składać pod adresem: agnieszka@ciuciubabkacafe.pl (koszt 33zł + 8zł wysyłka)
serce
@malgorzatanocon
@malgorzatanocon 2019-05-08
Przeczytane (2019-05-08)
serce
@Agnieszka
@Agnieszka 2019-05-02
Przeczytane (2019-05-02)
serce
@Rozchelstana_Owca
@Rozchelstana_Owca 2019-04-29
Przeczytane (2019-04-28)
serce
Kategorie

twórcy strony

puchar
MI
@Mirko dodana książka

Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.