Agnieszka Łukomska
Agnieszka Łukomska

Agnieszka Łukomska

Autorka 3 czytelników
Obserwuj
8 /10
3 oceny z 1 książki,
przez 3 kanapowiczów
Z wykształcenia jestem Panią redaktor, a z zamiłowania od kilku lat właścicielką rodzinnej kawiarni Ciuciubabka. Kocham czytać książki, najczęściej w towarzystwie herbaty z cytryną, lampki wina i/lub koca :) Lubię gorzką czekoladę, zapach mokrego drewna i uśmiech moich bliskich. Moje spojrzenie na życie sprawia, że dla mnie szklanka jest zawsze do połowy pełna. A żeby było jeszcze milej, zawsze wierzę, że to co w tej szklance na mnie czeka, jest tym czego mi trzeba. Czasem kakao, czasem Prosecco :) Nie umiem czytać kilku książek na raz, ale umiem połknąć książkę w jeden wieczór. W liceum zaczytywałam się Markiem Hłasko, po studiach polonistycznych zrobiłam sobie detoks czytelniczy, a potem rzuciłam się znowu wygłodniała na literaturę. Lubię zwykłe historie niezwykłych ludzi albo niezwykłe historie zwykłych ludzi. Albo jedno i drugie :)
Serie i cykle
Jack Ryan
Popraw tę stronę

Książki

Książka Jak będę duża, zostanę sobą
Jak będę duża, zostanę sobą
Agnieszka Łukomska
{}8/10
Przez 15 lat byłam korpokicią, po czym jeden kopniak od losu, wyrzucił mnie ze strefy komfortu, dając mi szansę na spełnienie swojego marzenia - otwarcie rodzinnej kawiarni. Szpilki zamieniłam na tram...

Cytaty Agnieszka Łukomska

Porządek w szafie daje poczucie bezpieczeństwa. A równo poukładane stosy bielizny to jest to! Wyjęłam letnie rzeczy, przewietrzyłam, trochę przy tym wypiłam. Potem wyjęłam zimowe, też przewietrzyłam, wypiłam. To jest to!
Kiedy otwierasz rano oczy, to wiesz, że właśnie dostałaś kolejny nowy początek.
Dla jednych to wszystko, dla innych wystarczająco, dla innych za mało. A ich oczekiwania są, jak sama nazwa wskazuje, ich, nie moje.
Twoje zasoby zawsze będą większe niż Twoje deficyty.
Macierzyństwo to jest permanentne szukanie rozwiązań, kompromisów, odpowiedzi, substytutów, argumentów. I to czyni je jedną z najbardziej kreatywnych życiowych ról. A ta kreatywność z kolei czyni Ciebie i mnie kobietami w rozwoju.
I jak tak patrzę na tych chłopaków teraz, to czuję, że ich rodzice robią taką fajną robotę, dając im tyle ciepła, czasu, uwagi, samodzielności. Pokazują jak cieszyć się życiem. Nie przeszkadzają im.

Komentarze

{}