Jak być mamą?

Wojciech Warecki, Marek Warecki
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Jak być mamą?
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Pierwszy tomik serii: Jak być...? ", adresowany jest do mam Jak być mamą?. Tych obecnych, ale i przyszłych. Każda z pań znajdzie tu proste i praktyczne uwagi. Jak dojrzale wspierać swe dziecko, jak je słuchać, a przede wszystkim: jak je kochać? Rzecz godna uwagi, już choćby dlatego, że mamą pozostaje się do końca życia. Marek Warecki i Wojciech Warecki są doświadczonymi psychologami (Uniwersytet Warszawski, Wydział Psychologii) i od 1989 roku zajmują się przeprowadzaniem treningów oraz doradztwem psychologicznym. Publikowali książki jak i artykuły z zakresu szeroko rozumianej psychologii. Obecnie prowadzą własną firmę szkoleniowo - doradczą."
ISBN: 978-83-7502-130-1, 9788375021301
Wydawnictwo: Księży Marianów

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

„Mama…Jaką być? Oto jest pytanie” – recenzja książki „Jak być mamą” Marka i Wojciecha Wareckich

14.11.2011

O tym, że małe jest piękne zapewniało już wielokrotnie mnóstwo ludzi. Także i ja dołączam do ich grona, zachwalając małe. Jednak opiewane przeze mnie małe, to małe dziecko i książeczka o niewielkich rozmiarach, jaką mam przyjemność właśnie przedstawić. „Jak być mamą” psychologów Marka i Wojciecha Wareckich, to niewielkich rozmiarów książka-poradni... Recenzja książki Jak być mamą?

Moja opinia o książce

Opinie

@zuzankawes
2011-11-14
8 /10

Cytaty z książki

O nie! Książka Jak być mamą?. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl