Jak osiągnąć mistrzostwo w sztuce sprzedaży

Tom Hopkins
Jak osiągnąć mistrzostwo w sztuce sprzedaży
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

„Tom Hopkins przede wszystkim motywuje... I robi to skutecznie... To jedna z najbardziej użytecznych książek poświęconych sprzedaży.” – „Small Business News” Wbrew pozorom nie tylko handlowiec powinien być biegły w sztuce sprzedaży. Tak naprawdę każdy, kto chce przekonać innych do swoich idei, pomysłów czy opinii, musi nauczyć się sprzedawać. Podobnie zresztą jak każdy, kto chce kogoś zmotywować, poinstruować czy uspokoić i przekonać do słuszności dowolnych posunięć. Krótko mówiąc, mistrz sprzedaży jest skazany na sukces w wielu dziedzinach życia. Trzymasz w ręku kompleksowy przewodnik dla każdego, kto chce nauczyć się skutecznych technik sprzedaży. Znajdziesz tu mnóstwo użytecznych wskazówek dotyczących poszukiwania i pozyskiwania klientów oraz instrukcje, w jaki sposób prowadzić proces sprzedaży od pozyskania zainteresowania aż do szczęśliwego zamknięcia transakcji. Dowiesz się, jak planować czas i zarządzać relacjami z klientami, a także w jaki sposób prowadzić prezentacje i skutecznie trafiać do odbiorców. Nauczysz się radzić sobie z obiekcjami i przyswoisz techniki prowadzenia owocnych rozmów – zarówno bezpośrednich, jak i telefonicznych. Najważniejsze zagadnienia ujęte w książce:• sposoby osiągania sukcesu sprzedażowego,• sztuka prowadzenia rozmów i zadawania właściwych pytań,• wyszukiwanie i pozyskiwanie potencjalnych klientów,• prowadzenie prezentacji i pokonywanie zastrzeżeń klientów,• techniki finalizacji sprzedaży i sposób ich dobierania.
Data wydania: 2017-08-01
ISBN: 978-83-283-3086-3, 9788328330863
Wydawnictwo: Onepress
Stron: 464

Autor

Tom Hopkins Tom Hopkins Od 1976 roku uczy sprawdzonych i skutecznych strategii sprzedaży, które pomogły milionom sprzedawców i właścicieli firm w różnych branżach w obsłudze większej liczby klientów.

Pozostałe książki:

Sztuka sprzedawania Selling For Dummies 2nd Ed Jak odnieść sukces – przewodnik Toma Hopkinsa
Wszystkie książki Tom Hopkins

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Jak osiągnąć mistrzostwo w sztuce sprzedaży nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Jak osiągnąć mistrzostwo w sztuce sprzedaży. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl