Jak prawidłowo rozliczyć projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka?

Dominika Wszołek-Lech, Maria Lech
Jak prawidłowo rozliczyć projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka?
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Rozliczasz projekt w ramach PO IG ? skorzystaj ze wskazówek doświadczonego specjalisty. W publikacji omówiono istotne zagadnienia związane z kontrolą, rozliczaniem, monitorowaniem, rachunkowością oraz sporządzaniem sprawozdań z realizacji projektów w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Poruszono tu również zagadnienia związane z prawidłowym rozliczenie podatków dochodowych i VAT. Komentarz teoretyczny wzbogacono licznymi przykładami z przywołaniem autentycznych problemów, wątpliwości występujących w praktyce wraz z podaniem możliwych rozwiązań konkretnego zagadnienia. Szczególną uwagę zwrócono na problemy dot. kwalifikowalności wydatków, ich rozliczenia i dokumentowania, a także na kwestie właściwego ujęcia w księgach rachunkowych operacji związanych z rozliczaniem projektu (w tym: prowadzenie odrębnej ewidencji, sposób dokumentowania i opisywania dowodów księgowych, budowa dokumentacji zasad (polityki) rachunkowości). Opracowanie może być wykorzystywane przez beneficjentów realizujących projekty, menadżerów zarządzających projektami, księgowych, audytorów zewnętrznych i wewnętrznych, jak również przez kadrę dydaktyczną i trenerską. Maria Lech ? biegły rewident, pracownik firmy audytorskiej ?Pro-Consult? Sp. z o.o. Jest doktorantem Wydziału Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Przeprowadzała audyty projektów współfinansowanych z funduszy unijnych realizowanych przez wyższe uczelnie, spółki akcyjne, przedsiębiorców, także jednostki samorządowe sektora finansów publicznych. Jest autorem publikacji z zakresu rachunkowości, audytu i kontroli projektów współfinansowanych z funduszy strukturalnych i Funduszu Spójności. Dominika Wszołek-Lech ? doktorant Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończyła aplikację sądową. Jest pracownikiem Wydziału Podatkowego Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Krakowie.
Data wydania: 2010
ISBN: 978-83-7426-692-5, 9788374266925
Wydawnictwo: ODDK Ośrodek Doradztwa i Szkolenia Kadr

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Jak prawidłowo rozliczyć projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka? aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Jak prawidłowo rozliczyć projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka?. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl