Jak wdrożyć teorię ograniczeń w firmie produkcyjnej: Poradnik praktyka

Mark J. Woeppel
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Książka Jak wdrożyć teorię ograniczeń w firmie produkcyjnej: Poradnik praktyka
Książka Jak wdrożyć teorię ograniczeń w firmie produkcyjnej: Poradnik praktyka
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Prawie każdy kto obraca się w szeroko rozumianym biznesie zetknął się z teorią ograniczeń (theory of constraints). Teoria ta została szeroko opisana przez twórcę Eliyahu Goldratta w książce Cel I, którą zna już wielu ludzi na świecie i w Polsce. Wiele osób słyszało o efektach jakie daje zastosowanie Teorii Ograniczeń ale bardzo niewielu z nich wie jak ją wdrożyć w firmie produkcyjnej. Przedstawiony tutaj przewodnik praktyka autorstwa Marka Woeppela, jednego z ekspertów TOC jest jak na razie jedyną książką, która opisuje wdrożenie TOC niemalże krok po kroku. Książka ta jest przewodnikiem zawierającym równocześnie konkretne rady, wskazania, opisy oraz przykłady wdrażania metody TOC której zastosowanie owocuje wielowymiarowym sukcesem. Książka ta czyni proces wdrożenia TOC znacznie szybszym i pozwala uniknąć kosztownych błędów.
Data wydania: 2009
ISBN: 978-83-60665-07-7, 9788360665077
Wydawnictwo: MINT Books

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Jak wdrożyć teorię ograniczeń w firmie produkcyjnej: Poradnik praktyka nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
MI
@mintbooks
2011-07-19
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10

Cytaty z książki

O nie! Książka Jak wdrożyć teorię ograniczeń w firmie produkcyjnej: Poradnik praktyka. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}