Jak z bankruta stać się milionerem

Wojciech Chmielewski
3 /10
Ocena 3 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Książka Jak z bankruta stać się milionerem
Książka Jak z bankruta stać się milionerem
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
3 /10
Ocena 3 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Zewsząd docierają do nas informacje o wzmagającym się kryzysie. Jesteśmy straszeni zbliżającym się końcem kapitalistycznego świata, do którego tak już się przyzwyczailiśmy. Rosnące ceny w sklepach przy jednoczesnym braku dodatkowych dochodów sprawiają, że nasz domowy budżet zaczyna się powoli kurczyć. Nie mamy się jednak czego obawiać ponieważ, jak przekonuje Wojciech Chmielewski, kryzys jest równie naturalny jak przypływy i odpływy morza i musimy go zaakceptować jak każdą inną siłę działającą w naturze. Autor w przeszłości sięgnął finansowego dna. To doświadczenie nie pogrążyło go w rozpaczy, lecz dało impuls do dokonania zmian w swoim życiu. Dziś jest znakomicie prosperującym przedsiębiorcą, z którego porad korzystają największe rekiny finansjery. Od teraz każdy z nas może skorzystać z wypróbowanych przez niego metod gwarantujących skuteczną reanimację domowego budżetu. Do znaczącej poprawy stanu finansów wystarczy odkładanie zaledwie 5 złotych dziennie! Systematyczne oszczędzanie będzie zaledwie jednym z szeregu zdrowych nawyków, jakie w sobie wyrobisz dzięki tej publikacji. Dodatkowo pomoże Ci ona zmienić Twój sposób myślenia o zadłużeniu. Nieszablonowe podejście do tematu zadłużenia pozwala uświadomić sobie wpływ emocji na proces spłaty długów. Wielkie znaczenie będzie miało również zbudowanie w sobie świadomości dobrobytu. Ta książka nie gwarantuje, że zostaniesz milionerem. Ona daje Ci ku temu narzędzia.
Data wydania: 2012
ISBN: 978-83-7377-508-4, 9788373775084
Wydawnictwo: Studioa Astropsychologii
Stron: 224

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Piniondze to nie wszystko...

Do recenzji przywędrowała do mnie książka doktora Wojciecha Chmielewskiego pt. „Jak z bankruta stać się milionerem”, wydana przez Studio Astropsychologii. Według adnotacji na tylnej okładce, autor jest psychologiem i trenerem biznesowym, jak również coachem i menedżerem. W ciągu 12-letniej praktyki... czytaj dalej »

@Tessiak @Tessiak

Bankrut a milioner

Wiele osób zadaje sobie to pytanie, ale nie wielu wie, jak tego dokonać. Jak z bankruta stać się milionerem. Marzenie, które może się ziścić? Niektórzy powiedzieli by, że tak. Ci mniej optymistycznie nastawieni do życia zanegowali by to bez wahania. Ale jak jest naprawdę? Czy faktycznie można przejś... czytaj dalej »

CO
@Cornelie21

Moja opinia o książce

Opinie
@Tessiak
@Tessiak
2012-05-08
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 3 /10
Przeczytane Domowa biblioteczka

Cytaty z książki

O nie! Książka Jak z bankruta stać się milionerem. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}