Jak zostać mistrzem marketingu, czyli o zasadach dzięki którym dzwoni kasa

Fox Jeffrey, Jeffrey J. Fox
Jak zostać mistrzem marketingu, czyli o zasadach dzięki którym dzwoni kasa
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

"Jeffrey J. Fox to bez dwóch zdań supergwiazda marketingu. Laureat nagrody Outstanding Marketer Award, przyznawanej przez magazyn ""Sales and Marketing Management"" najlepszym specom od marketingu, oraz amerykańskiej nagrody dystrybutorów przemysłowych National Industrial Distributors Award, a także tytułu Marketingowca Roku, przyznawanego przez American Marketing Association w Connecticut. Przed założeniem Fox & Co., jednej z najwyżej cenionych firm konsultingowych w USA, piastował wysokie stanowiska kierownicze w kilku firmach międzynarodowych. Bestsellery Jeffreya Foxa, w tym ""Jak zostać CEO"" i ""Jak zostać szamanem sprzedaży"", ukazały się już w 35 językach. Ze względu na swoje niekonwencjonalne spojrzenie na biznes chętnie jest zapraszany jako mówca przez wielkie organizacje i przedstawicieli najwyższych kierownictw firm z czołówek gazet."
Data wydania: 2005
ISBN: 978-83-7146-233-7, 9788371462337
Wydawnictwo: VOCATIO
Stron: 166

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Jak zostać mistrzem marketingu, czyli o zasadach dzięki którym dzwoni kasa nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Jak zostać mistrzem marketingu, czyli o zasadach dzięki którym dzwoni kasa. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl