Jak zrobiłem z piekła raj (ebook)

"Aquarius"
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Jak zrobiłem z piekła raj (ebook)
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

„Jak zrobiłem z piekła raj” to poradnik dla wszystkich tych, którzy zmagają się z uzależnieniem od alkoholu oraz dla tych, którzy chcieliby wyjść z każdego innego uzależnienia. Autor – Aquarius – ukazuje swoją długą i ciężką drogę, którą przemierzył, by uwolnić się ze szponów nałogu. Musiał upaść, dotknąć dna, by się ocknąć, podnieść i pójść dalej. Zaczął pić w wieku 16 lat, skończył… po dziesięciu. Alkohol stał się wspaniałym wyłącznikiem dla wszelkich dolegliwości fizycznych i psychicznych. Sprawiał, że człowiek stawał się duszą towarzystwa. Gdyby nie samoświadomość, chęć wyrwania się z nałogu, pomoc rodziny, żony i grupy wsparcia, ciężko byłoby mu rozstać się z butelką. Była przecież lekiem na wszystko – na problemy w szkole, w domu, w pracy. Stała się sensem życia, które tak naprawdę powoli odbierała. „Jak zrobiłem z piekła raj” to książka o dojrzewaniu, podejmowaniu świadomych decyzji, wybieraniu pomiędzy dobrem a złem. W poradniku znajdziemy cenne rady, w jaki sposób małymi krokami zacząć radzić sobie z uzależnieniem. Jak mówi sam autor: „Uzależnieni (…) nie mają monopolu na przechlapane życie”. To opowieść na bazie doświadczeń i przemyśleń, którą warto poznać.
Data wydania: 2014
ISBN: 978-83-7900-160-6, 9788379001606
Wydawnictwo: Psychoskok

Autor

"Aquarius" "Aquarius" Aquarius - pseudonim literacki autora książki "Jak zrobiłem z piekła raj". Urodzony 1983r., zamieszkały w okolicach Trójmiasta. Paradoksalnie dość brutalnie doświadczony przez los, jest wdzięczny za tą postać rzeczy. Nic co ludzkie nie jest mi obce. ...

Pozostałe książki:

Jak zrobiłem z piekła raj Kurs realizacji marzeń. Jak osiągnąć spełnienie w każdej sferze życia
Wszystkie książki "Aquarius"

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Jak zrobiłem z piekła raj (ebook) aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@agnieszka3211
2014-04-07
10 /10

Cytaty z książki

O nie! Książka Jak zrobiłem z piekła raj (ebook). czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl