Jan Paweł II: Bieda i bogactwo

Alina Petrowa-Wasilewicz, Marcin Perfuński, Przemysław Kwiecień, Grzegorz Polak
Jan Paweł II: Bieda i bogactwo
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Księgi Myśli i Wiary w kolejnych tomach, na podstawie wybranych fragmentów homilii, encyklik, listów apostolskich, adoracji i książek, przedstawiają twórczość i nauczanie Jana Pawła II. Publikacja opisuje również wyjątkowe i przełomowe wydarzenia z życia Papieża oraz prezentuje autorytety, które kształtowały jego światopogląd i wpływały na jego działania. Wydawnictwo ma wymiar ponadczasowy i uniwersalny, stanowi intelektualny i moralny drogowskaz dla życia codziennego. Kolekcja liczy 25 albumów wydanych w twardej okładce, na papierze kredowym. Seria sygnowana jest logiem DZIENNIKA.
Data wydania: 2008
ISBN: 978-83-7558-471-4, 9788375584714
Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska

Autor

Alina Petrowa-Wasilewicz Alina Petrowa-Wasilewicz Alina Petrowa-Wasilewicz – dziennikarka KAI, autorka kilkunastu książek, laureatka nagrody im. bp. Chrapka „Ślad”, współpracuje z Aleteia Polska.

Pozostałe książki:

Jan Paweł II: Jednostka i Społeczność Jan Paweł II: Kościół Prosta modlitwa ... żywot wieczny. Amen Jan Paweł II. Księgi myśli i wiary. Tom 1. Wiara
Wszystkie książki Alina Petrowa-Wasilewicz

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Jan Paweł II: Bieda i bogactwo? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Jan Paweł II: Bieda i bogactwo. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl