Jedna rzecz. Zaskakujący mechanizm niezwykłych osiągnięć

Gary Keller, Jay Papasan
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Jedna rzecz. Zaskakujący mechanizm niezwykłych osiągnięć
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Chcesz więcej! Więcej pieniędzy, czasu i satysfakcji z życia. A zarazem chcesz mniej! Mniej pracy, obowiązków i stresu. Autorzy z list bestsellerów „New York Timesa” – Gary Keller i Jay Papasan – uczą, w jaki sposób koncepcja jednej rzeczy może całkowicie zmienić podejście do każdej dziedziny życia, wpłynąć na dokonywane wybory i odnoszone rezultaty. Czasami twoja jedna rzecz będzie pierwszą rzeczą na liście. Czasami jedyną. Ale zawsze to właśnie ona przyniesie niezwykłe efekty. Jaka jest twoja jedna rzecz? „W obliczu niepewności, nieprzewidywalności i turbulencji współczesnego świata najtęższe głowy sięgają w życiu i w biznesie po modele oraz strategie, które łączą całościowe i procesowe podejście do rzeczywistości (complexity) z poszukiwaniem prostych i trafnych rozwiązań złożonych problemów (simplicity). W ten sposób rozwija się nowa filozofia, język szkoły życia (simplexity), do której należy ta książka. Jest po prostu świetna”. – Jacek Santorski, polski psycholog i terapeuta „Moda na minimalizm trwa. Gary Keller i Jay Papasan, autorzy Jednej rzeczy idą jednak o krok dalej. Zamiast przekonywać nas do pozbywania się kolejnych rzeczy z szaf i kredensów, proponują prawdziwą rewolucję w myśleniu. Sukces polega na robieniu wszystkiego, co właściwe, a nie na robieniu właściwie wszystkiego – piszą. Proponują skupienie się na jednej najważniejszej rzeczy, zamiast wykonywania kilku naraz. Jak jednak wybrać tę jedną jedyną rzecz? O tym też piszą. Przede wszystkim jednak rozgrzeszają tych, którzy nie potrafią i nie chcą być w kilku miejscach w tym samym czasie i łapać kilku srok za ogon! Wielozadaniowość jest passé! Pora w to uwierzyć”. – Joanna Olekszyk, „Sens”
Data wydania: 2018
ISBN: 978-83-7579-653-7, 9788375796537
Wydawnictwo: Galaktyka
Kategorie: Psychologia, Poradniki
Stron: 240
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Gary Keller Gary Keller
Urodzony w 1957 roku w USA (Pasadena, Teksas)
Gary Keller to amerykański przedsiębiorca i autor bestsellerów. Jest założycielem Keller Williams, największej firmy zajmującej się nieruchomościami na świecie pod względem liczby agentów, wolumenu sprzedaży zamkniętej i sprzedanych jednostek.

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Jedna rzecz. Zaskakujący mechanizm niezwykłych osiągnięć nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@conniec
2020-12-16
10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Jedna rzecz. Zaskakujący mechanizm niezwykłych osiągnięć. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl