Jednozadaniowość. Twój umysł nie może być w dwóch miejscach jednocześnie

Devora Zack
Jednozadaniowość. Twój umysł nie może być w dwóch miejscach jednocześnie
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Twój umysł nie może być w dwóch miejscach jednocześnie. Zbyt wielu z nas popadło w uzależnienie od popularnego, kuszącego i niebezpiecznego narkotyku, jakim jest wielozadaniowość. Devora Zack też mu uległa, lecz go przezwyciężyła i stała się bardziej efektywna. Ty też możesz to zrobić. Zack porządkuje dowody naukowe z zakresu funkcjonowania układu nerwowego, aby dowieść, że naprawdę nie możesz robić kilku rzeczy naraz - jest to po prostu iluzja. Lepiej dać sobie radę z mnóstwem informacji i zakłóceń, które dziś nas bombardują. Ta książka wyjaśnia dokładnie, jak oczyścić i uspokoić umysł, jak ułożyć swój plan i uporządkować otoczenie, aby łagodnie, lecz zdecydowanie poradzić sobie z wymaganiami, jakie stawiają nam ludzie, i zrealizować pomyślnie swoje zadania ? jedno po drugim, a przez to być o wiele bardziej produktywnym. Jednozadaniowość jest sekretem do osiągnięcia sukcesu i zdrowia psychicznego. "Nie pozwól, aby zwiódł cię łagodny ton Zack - Jednozadaniowość jest książką opartą na poważnych badaniach naukowych, a pragmatyczne rady w niej zawarte mogą rzeczywiście zmienić twoją pracę i życie". David Bach, dziewięciokrotnie umieszczany na liście najpoczytniejszych autorów według "New York Timesa", autor Automatic Milionaire oraz Smart Women Finish Rich
Data wydania: 2016
ISBN: 978-83-63488-62-8, 9788363488628
Wydawnictwo: LOGOS
Stron: 190

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Jednozadaniowość. Twój umysł nie może być w dwóch miejscach jednocześnie nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Jednozadaniowość. Twój umysł nie może być w dwóch miejscach jednocześnie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl