Język C wskaźniki : vademecum profesjonalisty

Kenneth A. Reek
Język C wskaźniki : vademecum profesjonalisty
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka "Język C. Wskaźniki. Vademecum profesjonalisty" przeznaczona jest dla zaawansowanych studentów i profesjonalistów, zapewniając obszerne źródło informacji dla tych, którzy potrzebują dogłębnego omówienia języka C. Dokładne wyjaśnienie podstaw oraz przegląd zaawansowanych funkcji pozwala programistom skorzystać z siły wskaźników w języku C. Dokładny opis idiomów programowych oraz gruntowna dyskusja zaawansowanych tematów powoduje, że książka jest nieocenionym podręcznikiem i informatorem dla studentów i zawodowych programistów. Zawiera wszystko, co jest niezbędne do dogłębnego poznania języka C Dokładnie opisuje wskaźniki, ich składnię, techniki efektywnego użycia oraz często stosowane idiomy programistyczne, w których występują wskaźniki Porównuje różne metody implementacji często stosowanych abstrakcyjnych typów danych Zawiera wskazówki na temat efektywności, przenośności i zagadnień inżynierii programowania, jak również ostrzeżenia o często popełnianych błędach Oferuje prosty, konwersacyjny styl, jasno opisujący trudne tematy, zawiera wiele ilustracji i diagramów pomagających z wizualizacji skomplikowanych zagadnień Opisuje wszystkie funkcje z biblioteki standardowej C. O autorze:
Kenneth A. Reek jest profesorem informatyki w Rochester Institute of Technology i doświadczonym programistą, który pracował w wielu firmach jako konsultant. Książka ta powstała po dziewięciu latach prowadzenia seminariów z programowania w C. [więcej...\
ISBN: 978-83-7361-198-6, 9788373611986
Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza HELION

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Język C wskaźniki : vademecum profesjonalisty aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Język C wskaźniki : vademecum profesjonalisty. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe