Język, umysł i technologia. Eseje zainspirowane prozą Stanisława Lema

Andrzej Wasilewski, Adam Grobler, Bernard Korzeniewski, Katarzyna Kobos ...
Język, umysł i technologia. Eseje zainspirowane prozą Stanisława Lema
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W serii Łódzka Biblioteka Filozoficzna ukazuj. się monografie, będące owocem konferencji naukowych organizowanych cyklicznie przez Instytut Filozofii Uniwersytetu Łódzkiego pod szyldem Łódzkich Warsztatów Filozoficznych. Tematyka każdego tomu ściśle wiąże się z zagadnieniami poruszanymi podczas odnośnej edycji Warsztatów. W przyszłości planuje się poszerzyć zakres prac wydawanych w ramach Łódzkiej Biblioteki Filozoficznej o dzieła dojrzałych filozofów oraz młodych adeptów tej dyscypliny. Do tej pory w serii ukazały się dwie monografie: „Język, umysł i Technologia. Eseje zainspirowane prozą Stanisława Lema”, będąca pokłosiem konferencji „Język i technologia. Wątki lemowskie w filozofii nauki i kultury”, która odbyła się w 2008 r. oraz „Doświadczenie a intersubiektywność”, w której zamieszczamy teksty odczytane na konferencji o tym samym tytule, która miała miejsce w 2009 r.  
Data wydania: 2009
ISBN: 978-83-61253-85-3, 9788361253853
Wydawnictwo: Księży Młyn Dom Wydawniczy
Seria: Łódzka Biblioteka Filozoficzna
Kategoria: Filozofia
Stron: 122
dodana przez: jbutton

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Język, umysł i technologia. Eseje zainspirowane prozą Stanisława Lema? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Język, umysł i technologia. Eseje zainspirowane prozą Stanisława Lema. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl