Joga dla najmłodszych. Baw się i rośnij zdrowo i szczęśliwie!

Lorena Pajalunga
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Książka Joga dla najmłodszych. Baw się i rośnij zdrowo i szczęśliwie!
Książka Joga dla najmłodszych. Baw się i rośnij zdrowo i szczęśliwie!
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Pogoda ducha, spokój wewnętrzny, pewność siebie i rozwijanie umiejętności koncentracji to najważniejsze korzyści, jakie odnoszą dzieci z uprawiania jogi od najmłodszych lat. Książka wieloletniej instruktorki jogi, przygotowana we współpracy z Włoskim Towarzystwem Jogi dla Dzieci, prezentuje krok po kroku dwadzieścia prostych ćwiczeń i pomaga najmłodszym skojarzyć je z zachowaniem dobrze im znanych zwierząt. Pomóż swojemu dziecku poczuć się odważnym jak lew, szybkim jak zając, bystrym jak orzeł, radosnym jak delfin i mądrze niespiesznym jak żółw!
ISBN: 978-83-213-5072-1, 9788321350721
Wydawnictwo: Arkady

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Joga - zdrowie i szczęście

Czym się zająć w domu? Czytać książki i… ćwiczyć jogę! Odgonicie złe myśli i się odprężycie razem ze swoimi bliskimi! Jak wprowadzić dzieci w świat jogi? Wystarczy dobra książka – zajęć jogi dla dzieci jest bardzo mało, ale możemy ją praktykować z naszymi pociechami w domu. To obecnie szczególnie istotne – joga stanowi nie tylko doskonałe ćwiczenie fizyczne, ale też odpręża i poprawia samopoczucie, co w aktualnej sytuacji ma szczególne znaczenie. Pozycja Lwa, kota… szarańczy i kobry! Z książki „Joga dla najmłodszych” od @Link, dziecko dowie się, jak patrzeć bystrym/bystrą okiem ja... czytaj dalej »

Moja opinia o książce

Opinie
@Zaneta
2020-03-19
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane 2020 MARZEC

Cytaty z książki

O nie! Książka Joga dla najmłodszych. Baw się i rośnij zdrowo i szczęśliwie!. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}